Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok FÉRFIAK?

Erika099. kérdése:

Hol vagytok FÉRFIAK?

Figyelt kérdés

Hol vannak azok a férfiak akik tényleg kiérdemlik a FÉRFI jelzőt.

Azok akik nem rémülnek meg egy önellátó/talpraesett nőtől.

Azok akik nem 50 kilósak vasággyal együtt és szűkebb nadrágot hordanak mint egy toppmodell. Azok akik tudják hogy a panelba nem a szög való🙄.

Azok akik nem csak alkoholos állapotukban képesek létezni.

Kérdezem én hogy ti melyik bokorban bújkáltok?

31N


júl. 6. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim válasza:

#9 "Semmi roszindulat nincs bennem, de ha megfeszülök sem tudok nektek megfelelni, mert azt sem tudjátok mit akartok."


Itt rontod el. Nem másoknak, mások elvárásainak kell meglfelni, hanem önmagunknak. Aki másoknak akar megfelelni, az sosem lesz és tud önmaga maradni, nem tudja önmagát adni, nem lehet boldog sem. Az hogy neked mi a jó, mi okoz örömöt, mi tölt fel, mi szabadít fel, mi az erőt, motívációt, azt nem mások fogják tudni megmondani, azt csak te tudhatod. Légy önmagad, élj a mostban, a jelenben, másra nincs szükség.

És ezt nem nőként hanem férfiként írom.

júl. 6. 13:22
 32/66 A kérdező kommentje:

#30

Szerintem félreérted.

Pozitív ha a párom nem 163cm és ha én nem tudok kinyitni egy üveget pl akkor tudok rá számítani. Ez csak egy példa.

júl. 6. 13:24
 33/66 anonim válasza:

32

Az simán lehet, hogy félreértem, ez a megvédés dolog nekem mindig ilyen fétisnek tűnt 😂


Én szerintem bele tartozom az 50 kg vasággyal kategóriába (ránézésre tuti), de üveg kinyitás megy a pukkantós trükk nélkül is 💪

júl. 6. 13:32
 34/66 anonim válasza:
A normális nőkkel van kapcsolatunk.
júl. 6. 13:42
 35/66 anonim válasza:

"Vannak nők akik szeretik ha az oldalukon egy olyan férfi áll akiből kinézik hogy megtudja védeni amennyiben szükség lenne rá. Ez egyfajta biztonságérzet. Ez persze logikusan nincs meg ha az adott férfi erre nem képes azaz gyengébb mint a nő."


Szerintem ezt meccseld le az itteni agybeteg feministákkal. Rengeteg kérdést láttam már, ahol ezeket veszélyes és kerülendő embereknek titulálják, és olyat is láttam aki azért szakított a férfival miután az megvédte majd elverte a támadót, mivel hogy ő agresszív és erőszakos. Egyetértek a korábbi hozzászólókkal, ti nem tudjátok mit akartok! És ami a legnagyobb baj, nálatok ezen felül se tolerancia, se empátia, a legkisebb vélt vagy valós hibára offolás és ghosting, és már veszitek is le a tinderes polcról a kövi "terméket". A gyomrom kifordult attól, amivé sokan a fajtátok közül a jelenkort tették. És akkor mennek a sirámok és követelőzések. Ha a metroszexuális trendet tettétek követendővé, és olyanokat választotok akik jó pasik de igazából semmihez nem értenek csak apuci pénzén pózolni meg autókázni a városban, az átlag férfit pedig lenézitek hogy igénytelen, barbár és nem trendi, akkor itt az ideje hogy egyétek amit főztetek.

júl. 6. 13:42
 36/66 A kérdező kommentje:

#35

Hú valami nagyon nagy félreértés lehet.

Az hogy valaki mellett biztonságban érzi magát egy adott személy nem azt jelenti hogy verekedni kell. Egy szélsőséges példa szerintem egy támadás.

Ne gondold hogy minden korombéli egyforma. Én soha nem használtam még tindert például. Nem a pénz teszi az embert és cseppet sem az számit kinek milyen autója van az én értékrendemben.

Én is kétkezi munkát végzek és nem félek összepiszkolni magam. Nem magassarkúban billegek egész nap. Nem a kitartott pénzéhes divatőrült és egyéb szélsőséges nőkről volt szó.

A mai világban pont ezeket a nőket istenítik.

Mű és agya sincs. Egy tetves pörköltet nem tud odarakni.

júl. 6. 14:15
 37/66 anonim válasza:
hol laksz kérdező?
júl. 6. 14:17
 38/66 anonim válasza:

31 mit rontok én el?


Csak önmagamat adom. A nők zöme érzéketlen és tapintatlan. A kérdező is egy vicc.

júl. 6. 14:25
 39/66 A kérdező kommentje:

#37

Ez miért fontos?

júl. 6. 14:27
 40/66 anonim válasza:
Nem értelek kérdező? Mi a célja a kérdésednek? Nem jó a jelenlegi párod és mást keresel?
júl. 6. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!