Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok FÉRFIAK?

Erika099. kérdése:

Hol vagytok FÉRFIAK?

Figyelt kérdés

Hol vannak azok a férfiak akik tényleg kiérdemlik a FÉRFI jelzőt.

Azok akik nem rémülnek meg egy önellátó/talpraesett nőtől.

Azok akik nem 50 kilósak vasággyal együtt és szűkebb nadrágot hordanak mint egy toppmodell. Azok akik tudják hogy a panelba nem a szög való🙄.

Azok akik nem csak alkoholos állapotukban képesek létezni.

Kérdezem én hogy ti melyik bokorban bújkáltok?

31N


júl. 6. 10:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim válasza:
mert fura, hogy csak kisfiuk vannak körülötted, es nincs ferfi
júl. 6. 14:45
 42/66 anonim válasza:

Ha nőként nem tudsz ilyen férfit találni akkor valamit rosszul csinálsz..

Végtelen csávó van itt, és bárhol máshol is egy nőnek könnyű több száz férfivel beszélgetnie.

júl. 6. 15:00
 43/66 anonim válasza:
itt vagyok mind a 125kg kilommal
júl. 6. 16:55
 44/66 anonim válasza:
Nem vagy nyitott az ismerkedésre, szóval nem tudom mi értelme a kérdésnek.....
júl. 6. 17:08
 45/66 anonim válasza:

Millió éve nincsenek már "igazi" férfiak, de persze "igazi" nők sincsenek.

A szüleim korosztálya volt az, akikről el lehetett mondani ezt, de ők már 70 körül vannak.

júl. 6. 17:34
 46/66 anonim válasza:
Hülyét csinaltok a férfiakból
júl. 6. 19:04
 47/66 anonim válasza:
Egyet ne felejtsünk el: mindig a nő választ, csak ezzel nem szívesen néznek szembe a nők akkor, ha történetesen szarul választottak. Nem gondolom úgy, hogy egy soványabb vagy egy kövérebb férfi ne lehetne férfiasabb, mint egy szálkásra kigyúrt, vagy hogy életképtelen lenne csak azért, mert a panelelemekkel nehezebben boldogul (elvégre ha egy városlakó is vidékre kerülne, valószínűleg nem tudná kapásból, hogy hogyan kell jól megmetszeni egy fát). Szóval ha te választasz szarul, az a te hibád.
júl. 6. 19:11
 48/66 anonim válasza:
Nem a nő választ!
júl. 6. 19:17
 49/66 anonim válasza:

A nő macskája választ!

Ha nem tetszik neki a pasas, repül egyből!

júl. 6. 19:31
 50/66 anonim válasza:
Nekem midnegy kit választ, de ne vegye készpénznek hogy kölcsönös. Egy kapcsolat két emberről szól, ezt meg kéne tanulnia mindenkinek. Nem csak a nő választ.
júl. 6. 19:44
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!