Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, vagy lány,...

Van itt olyan nő, vagy lány, aki egy hozzám hasonló férfival akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Itt a hangsúly az "akar" szón van. Elegem van már az olyan nőkből, akik elvannak csak úgy magukban, egy-két macskával, és számukra csak egy huszadrangú hobbi az ismerkedés.


Egyetemet végzett, 25 éves, egyedülálló férfi vagyok. Nem dohányzom, és csak nagyon ritkán fogyasztok alkoholt. Határozott, és céltudatos vagyok, a tettek embere, aki nem tud nyugton lenni, ha valami bizonytalan. Nem szeretem az olyasféle embereket, akik azt hiszik, hogy nekik bármi is elemi jogon jár.


Ami a szabadidős tevékenységeimet illeti; Szeretek olvasni, biciklizni, illetve az elmúlt hónapokban elkezdtem hobbiból írni is. Ha kimozdulok, akkor szeretek jó éttermekben finomakat enni és sokáig nézelődni könyvesboltokban, leginkább a világirodalom szekción.


A személyes találkozás híve vagyok. Ha hónapokig irogatni akarsz, mielőtt el mersz jönni egy étterembe személyesen találkozni, akkor ne fáradj. Előny, ha Pest vármegye, vagy annak közelében élsz, de ha elég nagy a szerelem, akkor nincs olyan, hogy túl nagy távolság.



tegnap 15:51
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincs
tegnap 16:14
 2/5 anonim válasza:

Jól össze szedted, ennek ellenére a sikertelenséged itt az oldalon szinte borítékolható.


"Határozott, és céltudatos vagyok, a tettek embere, aki nem tud nyugton lenni, ha valami bizonytalan."


Itt örök bizonytalanságban leszel. Ha rákéredezel bármire is, nem tudhatod igaz-e amit a másik válaszol rá. Vagy hogy nem-e besértődik a random kérdésen, és tűnik el. Vagy csak úgy random nem-e tűnik el bárhol bármikor végleg.


"Nem szeretem az olyasféle embereket, akik azt hiszik, hogy nekik bármi is elemi jogon jár."


Pedig ezekből itt Dunát lehetne rekeszteni. Nagyon sok dolgot elvárnak, csak nem mondják ki, sőt azt mondják nincsenek elvárásaik. De ha a rengeteg ki nem mondottból már egy is sérül egy pillanatra, akkor köszönés nélkül végleges viszlát. A másik hogy neked cserébe nem lehetnek elvárásaid, mert akkor szintén eltűnik egyből.


"A személyes találkozás híve vagyok. Ha hónapokig irogatni akarsz, mielőtt el mersz jönni egy étterembe személyesen találkozni, akkor ne fáradj."


Manapság a többség itt nem erről híres, maradjunk annyiban :D


Szóval sok sikert kívánok, de van egy olyan érzésem hogy ezekkel az elveiddel kifejezetten rossz helyen keresgélsz most.

tegnap 17:57
 3/5 anonim válasza:
Mi az az elemi jog, drága?
tegnap 17:57
 4/5 anonim válasza:

Aki ennyire negatívan áll a nökhöz, azzal nem hiszem, sokan akarnának ismerkedni.

A kérdésedböl süt, hogy a nöket lenézed, csak arra kellene, hogy "neked" jobb legyen, a másik fél nem érdekel.

tegnap 20:36
 5/5 anonim válasza:
Semmi negatívság nem volt ebben, és lenézés sem. Inkább az eddigi válaszadók voltak végtelenül negatívak, rosszindulatúak. Nekem teljesen szimpatikus a kérdező leírása magáról, biztos fog találni megfelelő személyt.
tegnap 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!