Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Eger környékéről hová lettek...

Eger környékéről hová lettek a normális lányok? Egyszerűen sehol senki aki nyitott lenne ismerkedésre, bármi egyébre.

Figyelt kérdés

Igazából én bármire nyitott vagyok, barátság, ismerkedés, anyagi támogatás+ barátság extrákkal, mellé lelkizésre is vehető vagyok csak normális lány közelébe tudhassam magam, aki vágyik egy társaságra. Régebben nem volt ennyire pocsék a helyzet, most pedig lehetetlen egy lányra is ráakadni aki találkozna is. Mindenki fél, bezárkózik, túlságosan is ráfeszül.


Ha netán van valaki lány akit érdekelnék, az írjon privátban, bár aligha akad itt olyan. Ha lesz egy üzenetem az maga a csoda.

Egyébként külsőre nincs velem gond, képcserére, más felületen való beszélgetésre is nyitott vagyok ahogyan személyes találkozóra is.



ma 00:54
 1/4 anonim válasza:
Messze laksz
ma 01:26
 2/4 anonim válasza:
Én ott élek.
ma 02:00
 3/4 anonim válasza:
Normális lánynak tartom magam, én elköltöztem, mert nem találtam munkát. Sok ismerősöm így van ezzel, sajnos kevés lehetőség van abban a városban, pedig szerettem ott lakni.
ma 07:12
 4/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
ma 07:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!