Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen irreális elvárás,...

Teljesen irreális elvárás, hogy olyan lányt találjak akinek nincs gyereke, nem is akar, de elfogadja, hogy nekem már van?

Figyelt kérdés
Harmincas éveim közepén járó férfi vagyok. Az okokba most nem mennék bele, kioktatást sem kérek és arra sem vagyok kíváncsi, hogy "majd megváltozik ez benned". Oka van, hogy így érzek, csak érdekel, hogy léteznek-e ilyen lányok egyáltalán?
jún. 28. 18:58
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én egy tízessel idősebb vagyok, az exemmel megpróbáltuk a mozaikcsaládot. Nem egyszerű dolog.
jún. 30. 09:34
 12/20 anonim válasza:

10es mi benned az emberi érték? Hogy leléptél a gyereked mellől? Vagy hogy elvárásaid vannak de nyújtani nem tudsz semmit? Nos, normális, gyereket nem akaró nőnél te nem rúgsz labdába. Max 2-3 gyerekes elválnak kellhetsz. Talán....


Milyen diplomáid vannak? Mert puszta kétkezi munkásként, utánfutóval szerintem esélytelen ekkora elvárásokkal ilyen nőt találnod. Gyerekes, vagy többször elvált 50 év körülit esetleg.


Szerintem kezdj Emmával és Marcsával náluk talán lehet esélyed.

jún. 30. 13:06
 13/20 anonim válasza:
Vagy esetleg még hajléktalan szállóról, aki a szállásért cserébe bevállalja hogy nem szül.
jún. 30. 13:07
 14/20 A kérdező kommentje:
#12: Volt egy pillanat amíg azt hittem, hogy tudod miről beszélsz és nem csak sértegetni próbálsz a feltételezéseid alapján, de hamar elmúlt és rájöttem, hogy bár semmit nem tudsz rólam, de ennek ellenére határozottan állítasz f457ságokat. Sajnálom! Mármint tényleg! :)
jún. 30. 14:33
 15/20 anonim válasza:

14es mi a f.ság? Hogy gyereked van? Vagy hogy így csak nagyon szűk keresztmetszetnek kellhetsz az elvárásaiddal? :-D


Majd rájössz, hogy nem beszéltem hülyeséget, a 10.-20. kapufa után. Gyerekes férfi akkor se főnyeremény ha nincsenek ekkora irreális elvárásai, így meg, annak esélye hogy találj normálisan kinéző, normálisan viselkedő és olyan nőt aki nem a pénzedért van veled, kb kisebb mint a lottó ötösnek. És itt nem szépet vagy értelmeset írtam direkt.

jún. 30. 15:15
 16/20 A kérdező kommentje:
Inkább keresem a tűt a szénakazalban és maradok egyedül mint, hogy olyannal legyek akiért így vagy úgy de fizetek és nem magamért szeret. :)
jún. 30. 16:19
 17/20 anonim válasza:
Igen, irreális. De csodák történnek, lehet te leszel a tízezerből egy akinek sikerül. Bár neked is kőkemény kompromisszumokat kell vállalnod valószínűleg.
jún. 30. 16:23
 18/20 A kérdező kommentje:
A kompromisszumokkal nincs bajom, a harmincas éveire mindenkinek van egy csomó olyan tulajdonsága, sérülése stb... amik kompromisszumokra kényszerítenek, de még harmincnak sem kell lenni hozzá, ahol emberek kapcsolódnak, ott muszáj lesz kompromisszumokat kötni, de mindenkinek vannak olyan sarokpontok, amikből nem tud engedni.
jún. 30. 16:29
 19/20 anonim válasza:
Ha nem lenne gyereked, akkor több lehetőséged lenne. Más gyerekére nem nagyon vágyik az, aki sajátot se akar. Maximum ha valami extra jó pasi vagy, de akkor nem kérdeznéd ezt, mert 10 ujjadra jutna nő .
ma 14:43
 20/20 anonim válasza:
Reálisan gondolva, az esélytelen kategória.
ma 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!