Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen irreális elvárás,...

Teljesen irreális elvárás, hogy olyan lányt találjak akinek nincs gyereke, nem is akar, de elfogadja, hogy nekem már van?

Figyelt kérdés
Harmincas éveim közepén járó férfi vagyok. Az okokba most nem mennék bele, kioktatást sem kérek és arra sem vagyok kíváncsi, hogy "majd megváltozik ez benned". Oka van, hogy így érzek, csak érdekel, hogy léteznek-e ilyen lányok egyáltalán?
jún. 28. 18:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem az, mert én is találtam ilyen lányt, :)
jún. 28. 19:02
 2/18 anonim válasza:
Hát, ha te se tartod a gyerekeddel a kapcsolatot nem irreális.
jún. 28. 19:28
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen apa lennék ha nem tartanám?
jún. 28. 19:36
 4/18 anonim válasza:
Nem kizárt, de reálisan nézve inkább gyermekes nőővel kéne ismerkedned, max olyan kikötéssel, hogy egy legyen neki.
jún. 28. 20:37
 5/18 anonim válasza:

Milyen apa lennék ha nem tartanám?


Akkor irreális. Miért kezdjen egy nő, aki nem akar gyereket olyannal akinek már van csomagja, mikor találhat olyat is akinek nem?


Neked csak hátrányaid vannak egy gyereket nem akaró nő számára:

-költesz a gyerekedre

-időt töltesz a gyerekeddel, amikor a nővel is lehetnél

-megy hozzád a gyerek, a közös lakásba, mikor nem lehettek kettesben, ezáltal felborítva az ő életterét is.

-valamilyen szinten neki is alkalmazkodni kell a gyerekhez


Megkérdeztem pár gyereket nem akaró barátnőmet egyöntetűen azt mondták, náluk hatalmas red flag lennél.

tegnapelőtt 06:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az ötösnek külön köszönöm a kutatómunkát! A barátnőid, akik így gondolkodnak, nálam is óriási red flagek lennének, szóval ez tényleg nem lesz egyszerű, de úgy tűnik innen szép nyerni! :)
tegnapelőtt 08:02
 7/18 anonim válasza:

6os, nyugi, ilyen kaliberű csajoknál úgyse nagyon rúgnál labdába gyerekkel mint a barátnőim:-D


Kivéve ha 8-900 havi nettód és saját lakásod van. Akkor a pénzért előfordulhat hogy elviselik a gyereked 2 havonta egy napra, ha a többiben kellően odateszed magad náluk minden téren.

tegnapelőtt 11:52
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: Komoly értékrendjük lehet, büszkék lehetnek magukra! :)
tegnapelőtt 15:59
 9/18 anonim válasza:

8as, hidd el, büszkék:-)

Egyikük orvos, másikuk két diplomás részlegvezető egy multinál, harmadikuknak saját Interior design vállalkozása van.


Mindhárman jól keresnek, sikeresek a munkájukban, tanultak, világlátottak, intelligensek, saját ingatlannal rendelkeznek. Nem fognak olyan pasival kezdeni, aki nem tud hasonló szintet felmutatni mint ők, csak egy gyereket.


Ismeretségi körömben azok, akik nem akarnak gyereket önszántukból, karrieristák, így magas színvonalat kell megütni azoknak akik, velük akarnak kezdeni, főleg úgy ha a férfinak van gyereke is, amit ők sose akartak.

tegnapelőtt 16:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Keresem, de nem találom, hogy hol írtam, hogy nem vezetem tizenkét éve sikeresen a saját vállalkozásomat amiben az ország legelismertebb szakemberei között tartanak számon és amivel külföldön is (el)ismernek, de pont szóba sem állnék olyanokkal, mint a barátnőid. Pont azért nem, mert a szintet pénzben és sikerben mérik, nem pedig emberi értékekben (amiknek Ők ezek alapján eléggé híján vannak). :)
tegnapelőtt 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!