Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni egy visszahúzódó nővel?

Figyelt kérdés

Magamról annyit írnék hogy egy nagyon gátlásos, szűz nő vagyok, nehezen oldódom fel, viszont vágyom a szerelemre, egy bizalmas kapcsolatra.

Elsősorban olyan férfival szeretnék megismerkedni aki szintén szűz vagy nehezen ismerkedik és szívesen megismerne, beszélgetne velem.

Ami mindenképp fontos számomra veled kapcsolatban hogy empatikus, kedves, figyelmes és elfogadó személyiséged legyen. Ha emellett te is úgy érzed hogy nehezen találod a helyed, kissé magányos farkas vagy, akkor mi biztos jól megértenénk egymást. A külső nem fontos számomra, nem számít milyen testalkatod van vagy bármi, szóval emiatt ne aggódj. Ha számodra fontosak a külsőségek, akkor nem engem keresel.

Amit én hoznék a kapcsolatba vagy kis kötődésünkbe: nagyon tudnék szeretni és elfogadnálak olyannak amilyen vagy, rengeteg gyengédséget, figyelmességet, törődést.

Ha ez alapján megismernél és többet megtudnál rólam üzenetben várom válaszod.



jún. 25. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
Igen, oka van, de az inceleknek egy reményt ad ez, hogy talán lesz valakijük aki vissza is ír.
jún. 27. 16:59
 62/66 anonim válasza:
Incelek itt pont nincsenek, azok nem ismerkednek. Elmebetegek és másokon élősködő nyomorultak viszont annál inkább, méghozzá szép számmal. Egyesek még a több accounttól sem riadnak vissza, és kicsit sem zavartatják magukat hogy még ahhoz is bénák hogy hitelesek maradjanak, és sorra lebuknak. Még így is megy az észosztás, na ennyire egoista és valóságtól eltávolodott, torz és beteg figurák próbálkoznak itt.
jún. 27. 18:00
 63/66 anonim válasza:

Szia! Én továbbra is szívesen ismerkednék Veled, a múltkor egy kicsit összevesztünk, mert már beszéltünk egy keveset tavasszal is de hirtelen eltűntél, ezt egy kicsit zokon vettem, szóval mégegyszer is elnézést. Szerintem le vagyok tiltva, szóval ha üzenetet írnék, lehet, hogy nem kapnád meg, ezért írok kommentben, mert erről biztosan kapsz értesítést. Én szeretnék adni még egy esélyt és meglátjuk, hogy mit tudunk kihozni belőle, de nyitott vagyok nagyon is. :)


23/F, Gergő

aug. 13. 13:57
 64/66 anonim válasza:
#63: Ja, igen, a tipikus eset, amikor te leszel a sz@r alak azért, mert számon mered kérni, hogy hová tűnt el, és rögtön kikiáltanak hisztisnek. Ennyit az empatikus, kedves, figyelmes és elfogadó nőkről.
aug. 13. 14:10
 65/66 anonim válasza:
Mondom a jót, még csak számon se kell kérni. Teljesen udvariasan is megkérdezheted, érdeklődve. Máris jön az elborultság és magából kifordult dühöngés hogy te kontrolláló nárcisztikus vagy, és a törlés tiltás :D Ja és igen még hisztis is, meg élettelen. Mert neked ahhoz semmi közöd hogyan ver át és hogyan húzza az idődet, vagy rak talonba/sz*r le időről időre teljesen. 63-as, te meg igazán nem tudom mit vársz ezek után. De kérlek majd írd meg nekünk a történet folytatását :D
aug. 13. 15:17
 66/66 anonim válasza:
63-as, íjjj... innen érzem a csaholást... Aki eltűnik, az annyit is ér, nehogy már te menjél le kutyába meg kérjél elnézést azért, mert húzta az idődet és annyi gerinc nem volt benne, hogy legalább megírja, hogy nem vagy az esete. Nők meg busz után nem futunk, tesó, aranyszabály!
aug. 13. 16:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!