Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni egy visszahúzódó nővel?

Figyelt kérdés

Magamról annyit írnék hogy egy nagyon gátlásos, szűz nő vagyok, nehezen oldódom fel, viszont vágyom a szerelemre, egy bizalmas kapcsolatra.

Elsősorban olyan férfival szeretnék megismerkedni aki szintén szűz vagy nehezen ismerkedik és szívesen megismerne, beszélgetne velem.

Ami mindenképp fontos számomra veled kapcsolatban hogy empatikus, kedves, figyelmes és elfogadó személyiséged legyen. Ha emellett te is úgy érzed hogy nehezen találod a helyed, kissé magányos farkas vagy, akkor mi biztos jól megértenénk egymást. A külső nem fontos számomra, nem számít milyen testalkatod van vagy bármi, szóval emiatt ne aggódj. Ha számodra fontosak a külsőségek, akkor nem engem keresel.

Amit én hoznék a kapcsolatba vagy kis kötődésünkbe: nagyon tudnék szeretni és elfogadnálak olyannak amilyen vagy, rengeteg gyengédséget, figyelmességet, törődést.

Ha ez alapján megismernél és többet megtudnál rólam üzenetben várom válaszod.



jún. 25. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
Hehe
jún. 25. 17:44
 2/62 anonim válasza:
Feltétlen párkeresés a cél vagy beszélgetés is rendben lehet semmilyen tervvel?
jún. 25. 18:01
 3/62 anonim válasza:
Napi kamu
jún. 25. 18:26
 4/62 anonim válasza:
Szívesen, de gondolom sokan írtak úgyis.
jún. 25. 18:35
 5/62 anonim válasza:
És ilyenkor ébred fel az ember: [link]
jún. 25. 18:56
 6/62 anonim válasza:

"Ha számodra fontosak a külsőségek, akkor nem engem keresel."


Ahha. Szóval csúnya vagy.

jún. 25. 19:12
 7/62 anonim válasza:
Lol
jún. 25. 19:21
 8/62 anonim válasza:
jún. 25. 19:34
 9/62 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Milyen korú férfit keresel, illetőleg Te hány éves vagy, ha nem túl személyes a kérdés?

jún. 25. 19:51
 10/62 anonim válasza:

Nem vagyok szűz, könnyen ismerkedem, nem mondanám magamat magányosnak, de vágyok én is partnerre, akár lazább formában kezdésnek, aztán meglátva mi alakul belőle. Lefutottam pár lyukas kört. Van jó és rossz tapasztalatom szűz lánnyal. Mindenkinek fontosak a külsőségek, persze ezt 0 tapasztalattal, szűzként még nem így látod, de elég nagy csalódás fog érni, ha így állsz neki, már csak az a jó kérdés csak a másiknak hazudod ezt, vagy magadnak is.


Ha akár csak dumálni szeretnél és normálisan, akkor írj.

jún. 25. 19:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!