Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni egy visszahúzódó nővel?

Figyelt kérdés

Magamról annyit írnék hogy egy nagyon gátlásos, szűz nő vagyok, nehezen oldódom fel, viszont vágyom a szerelemre, egy bizalmas kapcsolatra.

Elsősorban olyan férfival szeretnék megismerkedni aki szintén szűz vagy nehezen ismerkedik és szívesen megismerne, beszélgetne velem.

Ami mindenképp fontos számomra veled kapcsolatban hogy empatikus, kedves, figyelmes és elfogadó személyiséged legyen. Ha emellett te is úgy érzed hogy nehezen találod a helyed, kissé magányos farkas vagy, akkor mi biztos jól megértenénk egymást. A külső nem fontos számomra, nem számít milyen testalkatod van vagy bármi, szóval emiatt ne aggódj. Ha számodra fontosak a külsőségek, akkor nem engem keresel.

Amit én hoznék a kapcsolatba vagy kis kötődésünkbe: nagyon tudnék szeretni és elfogadnálak olyannak amilyen vagy, rengeteg gyengédséget, figyelmességet, törődést.

Ha ez alapján megismernél és többet megtudnál rólam üzenetben várom válaszod.



jún. 25. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
19-es, senkit sem érdekelnek a kitalációid, sajnálom hogy ennyire nincs semmi elfoglaltságod hogy ezzel szórakozol és provokálsz, de ne aggódj, szerintem mindenki el tudja dönteni hogy hisz-e egy random kommentelőnek vagy sem.
jún. 25. 21:02
 22/66 anonim válasza:
Nagyon gátlásos vagy, tehát jó eséllyel képtelen lennél megnyílni, illetve közel engedni magadhoz bárkit is. Ha nem így lenne, akkor már nem lennél szűz. Teperhetne bárki bármennyit, valószínűleg mindenkiben találnál valami hibát, csak hogy ne kelljen kilépned a komfortzónádból. Ha neked egy cseppet sem számít a másik ember külseje, akkor vagy nagyon igénytelen lehetsz, vagy ennyire kétségbeesett vagy, és sajnos egyik sem nyerő felállás.
jún. 25. 21:10
 23/66 anonim válasza:
Amennyiben ez tényleg kamu, el vagyok képedve, hogy valaki ennyire ráér.
jún. 25. 21:12
 24/66 anonim válasza:
31 éves (heteró) férfi vagyok, soha nem volt még párom, szintén szűz vagyok.
jún. 25. 21:13
 25/66 anonim válasza:
nekem sem válaszolt
jún. 25. 21:58
 26/66 anonim válasza:
#25: Biztosan kapott egy rakás üzenetet, most egy darabig hizlalja a máját, hogy mennyien érdeklődnek iránta, aztán szép lassan kiszór mindenkit, senki sem lesz elég jó neki, és pár hét múlva újra kiír egy hasonló kérdést.
jún. 25. 22:01
 27/66 anonim válasza:
Egy nagy kamu az egész, érdekes arra van ideje, hogy ide kommentelgessen, de a privát üzenetemre már közel 2 órája nem írt vissza semmit sem.
jún. 25. 22:10
 28/66 anonim válasza:
Nekem sem válaszolt. Mire jó, hogy akkor kiírja ide a kérdését/kérését...?
jún. 25. 22:32
 29/66 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy kiből mit vált ki egy egyszerű ismerkedős poszt. Ha nem szimpatikus, miért nem lehet csak tovább görgetni?

Nem szeretnék a kérdés alatt írogatni, de meg kellett hogy védjem magam a valótlanságokkal szemben.

Szerintem ez nem egy verseny, válaszoltam több üzenetre is már. Amúgy sem az számít hogy mennyi üzenetet kapok, hanem hogy kivel tud kialakulni egy mélyebb kapcsolat, az pedig nem ettől függ, kaphatnék ezer üzenetet is, ha teljesen eltér a gondolkodásunk, nem tudunk egymásra hangolódni.

Ha valaki tényleg komolyan gondolja az ismerkedést az nem a kommentek alapján fog véleményt alkotni rólam, hanem írni fog és majd az alapján dönt.

jún. 25. 22:41
 30/66 anonim válasza:
Egyszerűbb lenne leírnod, hogy már találtál beszélgetőpartnert, aki szimpatikus számodra. Ellenkező esetben nem értem, hogy egy kedves hangvételű üzenetre miért nem kaptam már 2 és fél órája választ.
jún. 25. 22:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!