Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni egy visszahúzódó nővel?

Figyelt kérdés

Magamról annyit írnék hogy egy nagyon gátlásos, szűz nő vagyok, nehezen oldódom fel, viszont vágyom a szerelemre, egy bizalmas kapcsolatra.

Elsősorban olyan férfival szeretnék megismerkedni aki szintén szűz vagy nehezen ismerkedik és szívesen megismerne, beszélgetne velem.

Ami mindenképp fontos számomra veled kapcsolatban hogy empatikus, kedves, figyelmes és elfogadó személyiséged legyen. Ha emellett te is úgy érzed hogy nehezen találod a helyed, kissé magányos farkas vagy, akkor mi biztos jól megértenénk egymást. A külső nem fontos számomra, nem számít milyen testalkatod van vagy bármi, szóval emiatt ne aggódj. Ha számodra fontosak a külsőségek, akkor nem engem keresel.

Amit én hoznék a kapcsolatba vagy kis kötődésünkbe: nagyon tudnék szeretni és elfogadnálak olyannak amilyen vagy, rengeteg gyengédséget, figyelmességet, törődést.

Ha ez alapján megismernél és többet megtudnál rólam üzenetben várom válaszod.



jún. 25. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim válasza:
Most egy darab troll vitte az utolsó két oldalt, vagy tényleg senkinek nem tűnt fel, hogy a 36-ban válaszolóként írt a kérdező. Elfelejtett fiókot váltani.
jún. 26. 22:53
 52/66 anonim válasza:
Feltünt bizony :D Sőt úgy gondolom a kötekedő, kérdezőt bevédős férfigyűlölő is ugyanaz az account lesz. Sőt láttam is már ilyen ismerkedni vágyó kedvesrendes visszahúzódó nőt itt aki szintén így ismerkedett hogy a kérdése alatt ugyanez történt meg :D
jún. 26. 22:58
 53/66 anonim válasza:
Igen, a kérdezőnek 2 felhasználó fiókja is van.
jún. 26. 23:16
 54/66 anonim válasza:
És rengetegen írtak neki, a legutóbbi és a mostani kérdéséhez is, de egyszerűen képtelen ismerkedni, mert nem kérdezgeti a másik felet, csak azt várja el, hogy valaki szórakoztassa. Szerintem az ismerkedés mindig is egy kétoldalas, kölcsönös dolog, viszont a kérdező ezzel sajnos nincs tisztában. Így már teljesen érthető, hogy miért szűz még 30 évesen is. Így soha az életben nem is lesz komoly kapcsolata, ha erre képtelen.
jún. 26. 23:17
 55/66 anonim válasza:
Engem a kommunikációképtelenségénél sokkal jobban taszítana amit a másik accountról látok provokálást. Az nettó toxikus személyiségzavar, és csomó másik kategóriában lévő kérdés alatt ugyanilyen stílusú férfigyűlölő, vállalhatatlan provokatív szövegek vannak nyomatva. Nyilván nem ő írja mindet, csak hasonló karakterű figurák. De ettől süllyed az oldal színvonala ennyire, hogy ilyen elemek itt szabadon tombolhatnak és kiélhetik magukat meg az elmebajukat és gyűlöletüket.
jún. 26. 23:47
 56/66 anonim válasza:

55-ös!


És ha ezt szemrehányod a moderátoroknak, akkor még téged tiltanak ki!

jún. 26. 23:49
 57/66 anonim válasza:
Hát moderátorokkal talán amúgy sem bölcs dolog vitázni. Szerintem bőven elég ha nem etetjük a trollt és lebuktatjuk, meg felhívjuk rá mások figyelmét hogy ők se etessék.
jún. 26. 23:52
 58/66 anonim válasza:
60-as Rozi néni Szajózröcsögéről nyita egy sármos csilliárdos felé.
jún. 27. 16:03
 59/66 anonim válasza:
Ú, ez a kerdezo tökéletes az itteni inceleknek!!!
jún. 27. 16:50
 60/66 anonim válasza:
Tökéletes, bizony, egy frigid fapina, semmi több. Annak oka van, ha valaki 30 évesen még szűz.
jún. 27. 16:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!