Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy a társkeres...

Miért van az, hogy a társkeresőn szinte mindenki budapesti?

Figyelt kérdés

80 km-re lakom Pesttől Kecskeméten, de innen kb. senki nincs fent semelyik társkeresőn, és ahogy pörgetem, minden csajhoz oda van írva, hogy lakhely: Budapest. 10-ből 9 nő pesti. Nem értem, miért van ez. Nem hiszem, hogy az ország lakosságának 90%-a Pesten élne. Pest nincs messze innen, de nincs is a közelben, hiába van autópálya, és hiába vagyok fent 50 perc alatt. Kecskemétről vagy a közeléből konkrétan ha 100-ból 1 van, akkor sokat mondok.


És az miért van, hogy nézek egy random Tiktok live-ot vagy nézek egy YouTube videót, kiderül, hogy a szereplő/készítő tuti, hogy budapesti. Ugyanúgy, 10-ből 1 vidéki tartalomkészítő van. Nem vágom, miért. Pesten és tágabb környékén mondjuk él kb. 2,5 millió ember. De kb. 7-7,5 millió ember pedig vidéki. Ennek ellenére szinte mindenhol csak pestiek vannak, vagy pestieket látni a társkeresőkön.


Semmi gondom Budapesttel, én imádom, ott születtem, csak zavar, hogy ahol most lakom, kihalt, úgy ahogy a vidék is. És most egy költözéshez sincs pénzem.



jún. 22. 17:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Mivel Budapest a legnagyobb városunk ami egyben Magyarország fővárosa is. Minél több az ember valahol annál nagyobb az esély az ismerkedésre.
jún. 26. 08:06
 22/26 anonim válasza:
Nekem annak ellenére, hogy Budapesti férfi vagyok kétharmad arányban inkább vidéki nőket ajánlanak az ismerkedő appok. Tehát, én épp a fordítottját tapasztalom.
jún. 29. 22:09
 23/26 anonim válasza:
Én szexpartnert kerestem Kecsón,volt kalandom fiatal csajokkal de ők is nehezen jöttek össze.Gondoltam biztos vannak csajszik akik keresik a helyi szexpartnert de nem igazán. Félnek hogy felismeri őket egy ismerős.Tehát még szexpartnert sem könnyű találni online egy Kecskeméti pasinak. Élőben több sikerem volt mindig.Inkább gyere le a netes ismerkedésről és menj bulizni.37/f
júl. 1. 08:03
 24/26 anonim válasza:
Szexpartner keresőn se találok olyan csajt aki talizik is :D Itt Kecsón nem megy semmi ami online :D
júl. 2. 04:47
 25/26 anonim válasza:
23-as és 24-es! Nem hogy szexpartner nehéz találni de egy őszinte és valós érzelmeken alakuló párkapcsolatot is nehéz találni a mai világban szinte lehetetlen. Mai világban csak azok a pasik tudnak könnyen csajozni és pártkeresni akiken látszik hogy jómódú családból származnak. Jól öltözködnek például (Nike Adidas) és még a márkásabb ruhák, autókból BMW, Audi, Mercedes, Porsche stb. A munkahelyük sem a gyári szalagmunkás meló hanem valami cégvezetés vagy szimpla irodai munka vagy a szülők vállalkozásának tovább vitele. Az ilyen pasik vannak dobogós helyen a nőknél a többi számukra csak egy rövid kaland vagy a legyen bármi alapon pasik az ilyenek.
júl. 2. 07:46
 26/26 anonim válasza:
Mai világban még esetleg az olyan nők modnanak könnyebben igent a pasiknak és mihamarabbi közös találkozót szeretnének akiknek vannak gyerekeik. A volt mosogató kollegám nőjéről megtudtam hogy van gyereke már egyből rájöttem hogy az ex mosogató kollegámnak miért volt annál a nőnél ilyen könnyen dolga. A gyermekkel rendelkező nők azok akiknek mindegy már milyen a pasi csak legyen velük valaki aki tud a gyermeknevelésben nekik segíteni. Badoo is ezért van tele a gyermeküket egyedül nevelő anyukákkal mivel ők elsősorban nem párt és szexpartnert keresnek hanem pótapukát. Én nálam is próbálkoztak ilyen nők de én a volt kollegámmal ellentétben egyből rájöttem hogy mi lett volna a lényeg, hát nem a 2 db szép zöldszínű szemem az is biztos.
júl. 2. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!