Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha budapesti lány vagy,...

Ha budapesti lány vagy, megismernél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 25 éves pesti srác vagyok, szívesen ismerkednék korombeli lányokkal, akik szintén Pesten vagy vonzáskörzetében élnek (csak, hogy ne legyen elérhetetlen ábránd a találkozás). 177 centi vagyok, barna, kicsit hosszabb dicapriosabb hajam van, nem kopaszodom (még). Arról, hogy helyes vagyok-e majd Te nyilatkozol. Vékonyabb, de szálkás testalkatom van, a new year new me jegyében el is kezdtem többet enni meg fekvőzni, aztán irány a kondi. Msc. végzettségem van közgázból. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj :) Semmi elvárásom nincsen, csak, hogy ápolt legyél és igényes, ami nem a drága ruhák és márkás telefon és karóra formájában értendő, hanem, hogy alapvetően legyél rendben.

2022. jan. 10. 15:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
A leírásod alapján tuti nem ismernélek meg, simán elmennék melletted az utcán. Eléggé sokan 177 centisek és "dicapriós" a hajuk :P
2022. jan. 10. 18:44
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor mit kellett volna írni? A sok közhelyes marhaságot, aminek a fele sem igaz? Ha nem írsz, soha nem fogod megtudni, hogy milyen vagyok. Mi kellene még?
2022. jan. 10. 18:46
 3/13 anonim válasza:

Alakul, egyre többet tudunk meg.

177, dicapriós, nincs humora, sértődékeny.

2022. jan. 10. 18:50
 4/13 anonim válasza:
Mit takar az elvárásban, hogy “legyél rendben”? Mindenkinek más van rendben mert más jön be.
2022. jan. 10. 18:54
 5/13 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük! Ez tök jó, aranyos leírás.

Annyi még hiányzik belőle hogy miket szeretsz csinálni, milyen zenét szeretsz, hogy állsz a dohányzással?

2022. jan. 10. 19:05
 6/13 anonim válasza:

Jaj, ne piszkáljátok már, végre van leírás és nem csak egy "ismerkedjünk" kérdés ahol konkrétan nem tudunk meg semmit a kérdezőről.


Kedves kérdező,

Esetleg meg azzal bővíthetnéd a leírast hogy mivel töltöd szívesen a szabadidőd, mik az érdeklődési köreid. Sok sikert!(bár egy anonim oldalon nem tudom mennyire működhet a társkeresés)

2022. jan. 10. 19:07
 7/13 anonim válasza:
Sok szerencsét! én sem vagyok humoros fiú, de azért értem a poént. Azt hallottam hogy a lányok csak a humorosta fiúkat szeretik, ezért sincs semmi kedvem untatni egy lányt, sok minden hiányzik belőlem ami egy nőnek kell.
2022. jan. 10. 20:09
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 20:09

Hé biztos te is egy értékes srác vagy, szerintem ne járasd le magad. Írj és beszélhetünk róla.

2022. jan. 10. 20:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem iszom és nem dohányzom egyáltalán. Érdekel az építészet és a fotózás. Imádom ezeket a kortárs szép képes könyveket. Imádok sétálni a városban. Zenékkel kapcsolatban… indie, 90-es évek rock, alter zenék.
2022. jan. 10. 20:24
 10/13 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem kell mellre szívni, 1-es humorba burkolta finom kritikáját (mondjuk, nekem nagyon bejött! :)). Csupán arra utalt, hogy félreérthetően fogalmaztál; a "Megismernél?" helyett "Megismerkednél velem?" lett volna a szándékodat kifejező mondat.
2022. jan. 11. 21:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!