Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha budapesti lány vagy,...

Ha budapesti lány vagy, megismernél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 25 éves pesti srác vagyok, szívesen ismerkednék korombeli lányokkal, akik szintén Pesten vagy vonzáskörzetében élnek (csak, hogy ne legyen elérhetetlen ábránd a találkozás). 177 centi vagyok, barna, kicsit hosszabb dicapriosabb hajam van, nem kopaszodom (még). Arról, hogy helyes vagyok-e majd Te nyilatkozol. Vékonyabb, de szálkás testalkatom van, a new year new me jegyében el is kezdtem többet enni meg fekvőzni, aztán irány a kondi. Msc. végzettségem van közgázból. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj :) Semmi elvárásom nincsen, csak, hogy ápolt legyél és igényes, ami nem a drága ruhák és márkás telefon és karóra formájában értendő, hanem, hogy alapvetően legyél rendben.

2022. jan. 10. 15:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
10, Szerintem meg trollkodni nem kéne a kommentelőknek. Feltett a kérdező egy normális kérdést, nem hiszem el, hogy valakit/valakiket az éltet, hogy belekössenek jogtalanul a másikba. Ha nem vagy kompetens lapozz tovább ne itt negatívkodj... Ezt úgy mindenkinek, aki helyeségeket ír a kérdés alá. A tízes még igazolást is hoz, hogy milyen jó hülyeségeket írni. Grat.
2022. jan. 28. 19:55
 12/13 anonim válasza:
Nem trollkodtak. Tapintatosan utaltak rá, hogy a kérdés megfogalmazása a "Boci boci tarka" kategóriába tartozik. Ez hasonló az "Ittasan ne hagyja vezetni barátait!" plakáthoz. Röhej....ja, nem. Szomorú. :(
2022. jan. 28. 21:06
 13/13 anonim válasza:
Ha nem kompetenciád, lapozz tovább... Ehhez továbbra is tartom magam. Nem kell itt semmit magyarázni. Miért tartod fontosnak? Nekem teljesen érthető volt a kérdező kérdése/szándéka. Egyedül azért nem irtam neki mert 31/N vagyok. Nem kell túlragozni "a negativizmust". :D :S
2022. jan. 28. 21:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!