Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan egyszerű huszonéves...

Van olyan egyszerű huszonéves lány, aki valóban komoly kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Igazából nem társkeresési céllal írom ki ezt a kérdést, az utóbbi időben több lánnyal találkoztam, valahogy egyikről se lehet azt mondani, hogy egyszerű.

A húszas évek elejére gondolok (24-25 éves korig). Mindenki egyetemre jár, gazdagok, nyáron legalább egyszer, de a többség kétszer megy külföldre nyaralni, saját autójuk van, szép házakban laknak stb.


Azok a lányok akik nem mentek egyetemre, és szegényebb családból származnak hová tűntek?

Másnak is feltűntek ezek a dolgok?


(Az egyszerű szót nem lenézésnek szánom, de gondolom érthető mire gondolok)



jún. 18. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

3as



3as, Aannyira igaz amit írsz, társkeresőn kb. egy Maldív szigeteki nyaralós, instamodellkedő királylányra jut egy vidéki sufnituningos töltött szájú, tükörben beazonosíthatatlanul összekent arccal szelfiző liba. Előbbi téged nem húz jobbra, utóbbit meg neked nincs gusztusod.


Hogy vagytok NORMÁLIS NŐK???

jún. 18. 12:11
 22/29 anonim válasza:
Hogy.. és hol*?
jún. 18. 12:12
 23/29 anonim válasza:

"Hogy vagytok NORMÁLIS NŐK???"


Otthon, hogy ne találkozzanak veled.

jún. 18. 12:13
 24/29 anonim válasza:
23. Otthon?? Inkább menjetek el dolgozni.
jún. 18. 12:15
 25/29 anonim válasza:

Az én hibám, feltételeztem egy alap értelmet. Mivel mindenki dolgozik, és nem ott ismerkedünk, feltételeztem, hogy arra gondolsz, hol lehet normális nőkkel találkozni, amikor nem dolgoznak, nem alszanak, nem orvosnál várnak, nem vásárolnak.


Még egyszer bocsánat, hogy több értelmet néztem ki belőled, mint ami van.

jún. 18. 12:19
 26/29 anonim válasza:
Kérdező, neked nincs életed? Nem jársz közösségekbe? Munka, tanulmányok, hobbik, sportok, utazások, annyi lehetőség van.
jún. 18. 14:29
 27/29 anonim válasza:

"Hogy vagytok NORMÁLIS NŐK???"


Kapcsolatban.

jún. 18. 18:30
 28/29 anonim válasza:
25# Ugyan, semmiség.
jún. 18. 18:34
 29/29 anonim válasza:

25# "Az én hibám" - álságos, hogy bocsánatkérésbe bújtatva gciskedsz velem.


"mindenki dolgozik" - Nem, nem dolgozik MINDENKI.


"nem ott ismerkedünk" - De, ott is ismerkedtek.


"feltételeztem, hogy arra gondolsz, hol lehet normális nőkkel találkozni, amikor nem dolgoznak, nem alszanak, nem orvosnál várnak, nem vásárolnak." - feltételezések helyett kérdezz. Tudod, ez is az intelligencia fokmérője, hogy először kérdezünk, megismerünk-e egy adott dolgot, vagy nekiállunk projektálni. Pussz.

jún. 18. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!