Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a huszonéves lányok akik komoly kapcsolatra vágynak és esetleg pár éven belül családot is szeretnének? 26F

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok rossz helyen vagy méshol sem megy könnyen annak aki komoly kapcsolatot szeretne ennyi idösen?
2020. jan. 7. 21:41
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Azok kérlek párkapcsolatban vannak és néhány éven belül párkapcsolatot szeretnének.


Igazán egyszerűt kérdeztél.

2020. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Itt volt tegnap meg ma is kérdés ahol lányok ilyen fiút kerestek, keress vissza.
2020. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi, nem vagy egyedül! Pont ennyi idős vagyok és nekem is nehezen ment a dolog. Konkrétan 15 hónap alatt közel 600 (számoltam!) lányt kellett felkeresnem, mire találtam 15 db normálisat, akik közül egy összejött. De ő legalább tényleg nagyon tuti. Egy jó tipp: keress Elittárson, a baráti körödben, vagy járj el tánc-tanfolyamra!
2020. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Írhatnatok 24F,Baranya.
2020. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, házas 3 éve. :) 27/N
2020. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itthon vagyok a párom mellett

20/l

2020. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresem a párom :)

22/L

2020. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!