Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan egyszerű huszonéves...

Van olyan egyszerű huszonéves lány, aki valóban komoly kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Igazából nem társkeresési céllal írom ki ezt a kérdést, az utóbbi időben több lánnyal találkoztam, valahogy egyikről se lehet azt mondani, hogy egyszerű.

A húszas évek elejére gondolok (24-25 éves korig). Mindenki egyetemre jár, gazdagok, nyáron legalább egyszer, de a többség kétszer megy külföldre nyaralni, saját autójuk van, szép házakban laknak stb.


Azok a lányok akik nem mentek egyetemre, és szegényebb családból származnak hová tűntek?

Másnak is feltűntek ezek a dolgok?


(Az egyszerű szót nem lenézésnek szánom, de gondolom érthető mire gondolok)



jún. 18. 11:01
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Én nem értem, te hogy érted, hogy egyszerű. Aki csak vegetál?
jún. 18. 11:11
 2/29 anonim válasza:
Ők láthatatlanok azok mellett, akikkel találkoztál. Valószínűleg nem néznek ki olyan "fullosan", így nem érik el az ingerküszöböt. Az életük, a mindennapjaik is egyszerűek, ezért unalmasnak számítanak. Nincs rájuk igény. Te is csak hiszed most valamiért, hogy neked lenne, de egy szempillantás alatt ott tartanál, hogy kevés, ennél többre, másabbra vágysz, nem akarsz "nyugdíjas" életet és kapcsolatot.
jún. 18. 11:12
 3/29 anonim válasza:

Egyszerű = közönséges, proli.


Nem ezt kéne hogy jelentse, de egyre inkább ez a valóság.


Mivel a társadalmi különbségek nőnek, átlagos középosztálybeli lányokból is egyre kevesebb van. Vannak az elérhetetlen gazdagok és a csöves nők, de az meg nem az a szint, amivel te vagy én el tudunk képzelni egy jövőt, feltételezem.


F

jún. 18. 11:12
 4/29 anonim válasza:
Van. Abban vagyok éppen. A normálisak elfogytak.
jún. 18. 11:15
 5/29 anonim válasza:
Általában a gyönyörű fiatal lányok úgy vannak vele, hogy "Fiatal és gyönyörű vagyok, miért kötném le magam pont most, amikor ennyi lehetőségem van? Inkább élvezem az életemet és a fiatalságomat!" Ez az álláspont teljesen érthető szerintem, viszont hajlamosak elfelejteni, hogy ebben a korban van a legnagyobb esélyük egy nagyon jó férjet/élettársat találni maguknak, aki ha jól választanak és szerencséjük is van, akkor egy életre ki fog tartani, nem csak addig, amíg fiatalok és szépek. Csak elég nehéz egyetlen csávó mellett megmaradni, amikor több százan vagy ezren akarnak téged, mert nélküled üres a Place Pigalle.
jún. 18. 11:16
 6/29 anonim válasza:

Nem Tinderen kellene ismerkedni vagy bármelyik népszerű társkeresőn. Nyilván a népszerűbb profilok jobban kitűnnek a tömegből, nem véletlenül népszerűek.


Amúgy meg ha személyesen is ismerkednél sem lenne túl sok különbség, mert attól még hogy te nem használod a netet ismerkedésre a nők attól még igen és ebben a korban azok kapcsolatban vannak akik akartak olyat, azok meg ugyanúgy nem akik eddig se, mert most vannak a csúcson, van valszeg 1000 másik lehetősége az internetnek köszönhetően arra, hogy legyen alkalmija.


Attól még hogy egyszerűbb a csaj, nem lesz semmi különbség sőt, nem lesz háziasabb vagy konzervatívabb, sőt. Ez arról szól, hogy megteheti-e vagy sem, mindenki addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér.

jún. 18. 11:17
 7/29 anonim válasza:

Nincs, sajnos a nők a genetikai mivoltja miatt hűtlenek, ez az ősemberről ered, illetve még az állatvilágból, egy anyamacska is csak pár hónapig neveli a kölykeit.

A nők is kb 1-5 évig képesek párkapcsolatban lenni, mert miután elmúlik a szerelem, már terhes lesz a kapcsolat, ezért szakítanak, mennek keresni új pasit, és ez megy, ezzel megy el az életük. Sajnos genetikailag ilyenek.

Van normális nő, de ahhoz neked is változnod kell, először is jól kell kinézned, kell megfelelő anyagi háttér, és engedned kell a nyitott kapcsolatot neki.

Így akár 20-30-50 évig is kitarthat egy párkapcsolat.

jún. 18. 11:18
 8/29 anonim válasza:
#7 Te komolyan elhiszed, amit írsz? :D
jún. 18. 11:20
 9/29 anonim válasza:

"ebben a korban van a legnagyobb esélyük egy nagyon jó férjet/élettársat találni maguknak, aki ha jól választanak és szerencséjük is van, akkor egy életre ki fog tartani, nem csak addig, amíg fiatalok és szépek"


Ezeket a pilleket mindig olvasom angolul, annyi hányás van benne.


Ne dugj, a rendes lányok nem dugnak, csak a férjükkel. Ha a férjed jó ember, szerencséd van, ha nem, rosszul választottál.


De ugye ne legyen gyakorlatod abban, hogy kiismerd az embereket, akkor rájössz, hogy át akarnak bszni.

jún. 18. 11:20
 10/29 anonim válasza:
Annyira gáz ez a csávó, nem szabályellenes ugyanazt leírni mindenhova, mindenható moderátorok?
jún. 18. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!