Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan egyszerű huszonéves...

Van olyan egyszerű huszonéves lány, aki valóban komoly kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Igazából nem társkeresési céllal írom ki ezt a kérdést, az utóbbi időben több lánnyal találkoztam, valahogy egyikről se lehet azt mondani, hogy egyszerű.

A húszas évek elejére gondolok (24-25 éves korig). Mindenki egyetemre jár, gazdagok, nyáron legalább egyszer, de a többség kétszer megy külföldre nyaralni, saját autójuk van, szép házakban laknak stb.


Azok a lányok akik nem mentek egyetemre, és szegényebb családból származnak hová tűntek?

Másnak is feltűntek ezek a dolgok?


(Az egyszerű szót nem lenézésnek szánom, de gondolom érthető mire gondolok)



jún. 18. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
#9: Csak úgy lehet kiismerni a másikat, ha szexelsz vele? Nem esetleg úgy, hogy sok emberrel randizol vagy hasonló? A kettő nem jár együtt, ha nem lenne egyértelmű l.
jún. 18. 11:23
 12/29 anonim válasza:
11, a randibol nem derül ki semmi, ott mindenki a legjobb arcát mutatja. Kapcsolatban lehull a lepel.
jún. 18. 11:25
 13/29 anonim válasza:
#13: Tévedsz, egy csomó csávót ki lehet így szűrni a megfelelő kérdésekkel, meg azzal, hogy nem fekszel le meg stb az első randin. De nyilván simán lehet, hogy még mindig nem lesz jó a kapcsolat sem és szétmennek, de ezért is érdemes szűrni, ha már megteheted.
jún. 18. 11:34
 14/29 anonim válasza:

Van, de én pl.: jártam egyetemre és szép házban lakom, ettől függetlenül nem vagyok anyagias, nem érdekel a másik pénze stb. Komoly kapcsolatot szeretnék (nem kérek privátot). Sok összefüggést mondjuk nem teljesen értek a kérdésben de ok:D

És van még jó pár hozzám hasonló barátnőm akik szintén így vannak.

jún. 18. 11:38
 15/29 anonim válasza:

"Tévedsz, egy csomó csávót ki lehet így szűrni a megfelelő kérdésekkel"


Mik ezek a kérdések, mik a jó és rossz válaszok?


Sokszor kérdeztem már, választ senki nem ad, mert senki nem tudja. Csak jó odabüfikézni a másiknak, hogy az ő hibája, hogy nem profilozott egy idegent.

jún. 18. 11:43
 16/29 anonim válasza:

#15: Huh? Még ezen az oldalon is egy csomóan írták már, hogy kérdezgetik, hogy mikor volt utoljára kapcsolata, egyedül él-e, mivel foglalkozik stb? Most hazudni lehet, de lehet még a szexig se juttok el, máris kiderül, hogy kamu volt az egész, szerinted megérte?


Persze hogy vannak ilyen kérdések és még vagy 1000 másik is, amit nem soroltam fel. Olyan meg nincsen, hogy jó és rossz válasz, mert az egyénfüggő, szerinted ha a csávó nem akar gyereket, de a csaj igen, akkor nem kérdés, hogy lesz-e valami.

jún. 18. 11:49
 17/29 anonim válasza:

"Ne dugj, a rendes lányok nem dugnak, csak a férjükkel. Ha a férjed jó ember, szerencséd van, ha nem, rosszul választottál."


Hiába próbálod abszurdnak beállítani, meg kifigurázni, de tényleg így van. 😀 Sokkal abszurdabb szerintem az, hogy "Dugjál fűvel-fával, egészen addig amíg tele nem leszel különféle lelki és testi problémákkal, amiket már nem lehet helyrehozni valószínűleg soha többet, mert élj a mának a hawaii nyárnak, carpe diem, yolo!" Egy olyan embert mondj nekem, akinek ez bevált az életében hosszútávon...

jún. 18. 11:52
 18/29 anonim válasza:

"Még ezen az oldalon is egy csomóan írták már, hogy kérdezgetik, hogy mikor volt utoljára kapcsolata, egyedül él-e, mivel foglalkozik stb?"


Ezekre mik a jó válaszok?

jún. 18. 12:00
 19/29 anonim válasza:

17, miért lenne az ember a szextől tele problémákkal?


És miért van az, ha jól választasz, az nem a te érdemed, de ha rosszul, az a te hibád?

jún. 18. 12:01
 20/29 anonim válasza:

Inkább téged nem találnak meg.


Ismerek több ilyen lányt, reggel elmegy dolgozni, max vonaton buszon láthatod, haza 4-5-6kor szintén max tömegközlekedésen találkozhatsz velük.


Aztán többnyire otthon vannak.


Max ritkán barátnőkkel 1-1 fesztivál, vagy nagyobb parti.


Egyébként pedig sokan eleve nem öltözködnek kirívóan. És lehet, hogy ugyanolyan teste van és szép arca mondjuk 2 lánynak de azt fogod elsőre észrevenni aki mini farmernaciban van és feszülős kivágott felsőben.

jún. 18. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!