Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Adok egy esélyt az oldalnak:)...

Adok egy esélyt az oldalnak:) Társat keresek Budapesten, huszonéves nőként?

Figyelt kérdés

Mivel a társkeresős appokat nem csípem, gondoltam teszek itt egy próbát. Látom nem sokan írnak magukról a társkeresős posztoknál, pedig valami csak kell, ami alapján rád írhatnak az emberek.


Budapesten élek, 27 vagyok. Intelligens nőnek gondolom magam, elég talpraesett, határozott vagyok. Olyan társra vágyom, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Molett testalkatom van, örülnék, ha ez nem okozna gondot a leendő társamnak, habár szeretnék változtatni ezen a jövőben.

Előny, ha érdekel a pszichológia, önismeret és szereted az állatokat.

Idei fogadalmam, hogy több programot, izgalmat szeretnék az életembe, kipróbálni új dolgokat/helyzeteket. Ehhez is jól jönne a társaság:)


Mindenképp Budapesten vagy környékén élő férfival szeretnék ismerkedni. Korban max 37-ig mennék el. Plusz pont, ha magas vagy, mert én sem vagyok egy kis töpszli:D

Ha érdekesnek találsz, dobj egy üzenetet


jan. 2. 18:24
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
😄😄😄
jan. 3. 17:08
 32/37 anonim válasza:
Igaza van a 30. csak magadat minősíted hogy mindenkivel leállsz vitatkozni meg mutatni a fölényed akinek nem tetszik a véleménye, talán 27 évesen felkéne elsőnek nőni és nem azt gondolni hogy mindig neked van igazad és mindenki hülye aki nem ért egyet veled. :)
jan. 3. 18:19
 33/37 anonim válasza:
Mégis, milyen reakciót vársz tőle, amikor kb. minden második kommentelő őt támadja? Van egy kis különbség a gúnyolódás között és aközött, ha valakinek nem tetszik a másik véleménye és ezt normálisan kifejezi. Én itt leginkább az előbbivel találkoztam. Ez annyira jellemző a Gyakori közönségére, hogy valaki kiír egy normális kérdést, a válaszolók meg ott kötnek bele, ahol tudnak. Nem értem, hogy ezt miért nem lehet normálisan csinálni. Azért én drukkolok neked, kérdező, hogy megtaláld a párod!
jan. 3. 18:44
 34/37 A kérdező kommentje:
#33: igen, kír valaki egy teljesen normális, esetleg még igényes kérdést, rögtön jönnek alá beszólogatni. Aztán ha válaszol a kérdező, rögtön óvodás. De tudod mit, igaza van. Válaszra sem kellett volna méltatnom
jan. 3. 19:37
 35/37 anonim válasza:
33. Minden kérdés alatt van egy huszár mint te aki jön megvédeni a szegény, védtelen nőt mert betámadják amiért mindenkibe beleáll aki nem az ő nézetét ossza. De boostold még neki az egoját, aztán csodálkozik hogy közel a 30-hoz még mindig szingli, na vajon miért? De igen, mindenért a közösség a hibás, nem a kérdező. :D
jan. 3. 20:23
 36/37 anonim válasza:
A kérdező egy molett feminista akarna lenni? A kommentekből és a bemutatkozásokból ítélve elég férfiasnak tűnik, ami szerintem egy nőnél nem előny.
jan. 3. 21:37
 37/37 anonim válasza:
36,férfi ez,csak nem tűri a kritikát és megy jelentgetni.
jan. 3. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!