Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Adok egy esélyt az oldalnak:)...

Adok egy esélyt az oldalnak:) Társat keresek Budapesten, huszonéves nőként?

Figyelt kérdés

Mivel a társkeresős appokat nem csípem, gondoltam teszek itt egy próbát. Látom nem sokan írnak magukról a társkeresős posztoknál, pedig valami csak kell, ami alapján rád írhatnak az emberek.


Budapesten élek, 27 vagyok. Intelligens nőnek gondolom magam, elég talpraesett, határozott vagyok. Olyan társra vágyom, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Molett testalkatom van, örülnék, ha ez nem okozna gondot a leendő társamnak, habár szeretnék változtatni ezen a jövőben.

Előny, ha érdekel a pszichológia, önismeret és szereted az állatokat.

Idei fogadalmam, hogy több programot, izgalmat szeretnék az életembe, kipróbálni új dolgokat/helyzeteket. Ehhez is jól jönne a társaság:)


Mindenképp Budapesten vagy környékén élő férfival szeretnék ismerkedni. Korban max 37-ig mennék el. Plusz pont, ha magas vagy, mert én sem vagyok egy kis töpszli:D

Ha érdekesnek találsz, dobj egy üzenetet


jan. 2. 18:24
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Küldesz képet magadról?
jan. 2. 18:31
 2/37 A kérdező kommentje:
#1: Láthatóan te nem esel abba a kategóriába, akit keresek. Szóval nem.
jan. 2. 18:40
 3/37 anonim válasza:
Ezek szerint mégsem vagy intelligens és csúnya is vagy.
jan. 2. 18:44
 4/37 anonim válasza:
Bocs, de nem felelsz meg az elvárásaimnak.
jan. 2. 18:50
 5/37 anonim válasza:
És még csak válaszra sem méltat!
jan. 2. 18:50
 6/37 anonim válasza:
5,persze,mivel ez egy pasi.
jan. 2. 18:53
 7/37 A kérdező kommentje:

#4: Ezzel semmi baj nincsen. Mondjuk az nem világos, hogy ezt miért írtad le:D de sok sikert az ismerkedéshez


#5: Te vagy az a tipikus aki előadja a kedves, aranyos pasit, de valójában egy bunkó? Csak mert eddig csak kedves üzeneteket kaptam. De itt kommentben nevetségesen viselkedsz

jan. 2. 19:00
 8/37 anonim válasza:
Képet nem küld,de elvárja,hogy te ilyen-olyan legyél.Egy kabaré a tag.
jan. 2. 19:24
 10/37 anonim válasza:
Sanszos, hogy igazad van #6, gondolom még senkinek nem sikerült válaszolnia. :D
jan. 2. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!