Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Adok egy esélyt az oldalnak:)...

Adok egy esélyt az oldalnak:) Társat keresek Budapesten, huszonéves nőként?

Figyelt kérdés

Mivel a társkeresős appokat nem csípem, gondoltam teszek itt egy próbát. Látom nem sokan írnak magukról a társkeresős posztoknál, pedig valami csak kell, ami alapján rád írhatnak az emberek.


Budapesten élek, 27 vagyok. Intelligens nőnek gondolom magam, elég talpraesett, határozott vagyok. Olyan társra vágyom, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Molett testalkatom van, örülnék, ha ez nem okozna gondot a leendő társamnak, habár szeretnék változtatni ezen a jövőben.

Előny, ha érdekel a pszichológia, önismeret és szereted az állatokat.

Idei fogadalmam, hogy több programot, izgalmat szeretnék az életembe, kipróbálni új dolgokat/helyzeteket. Ehhez is jól jönne a társaság:)


Mindenképp Budapesten vagy környékén élő férfival szeretnék ismerkedni. Korban max 37-ig mennék el. Plusz pont, ha magas vagy, mert én sem vagyok egy kis töpszli:D

Ha érdekesnek találsz, dobj egy üzenetet


jan. 2. 18:24
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Nem hinném,hogy sokan fecsérelnék az idejüket valami kapafogú,szemüveges húsgombócra,de biztos én tévedek és senkit sem érdekel a külső.
jan. 2. 22:32
 22/37 anonim válasza:
A kérdező válaszai alapján meg hogy 27 de halálfejet használ amit a sok mai kisgyerek használ gyors elment a kedvem hogy üzenjek neki,komolytalan.
jan. 2. 23:13
 23/37 anonim válasza:
25,agyilag inkább 17,max..
jan. 3. 00:18
 24/37 anonim válasza:
Nagyon szimpatikus amit leírtál. Ősszel töltöttem a 37-et és nem vagyok magas. Ezek tudatában ismerkednél? :)
jan. 3. 09:49
 25/37 anonim válasza:

Nekem a vékonyabb, "kis töpszli" lányok tetszenek inkább.


"10-15 házas pasival azért sikerült találkozni ezekből a csoportokból" 👀 nem lettél vonzó 🤭

jan. 3. 14:31
 26/37 A kérdező kommentje:

#24: persze, írj ha gondolod


#25: te megint az vagy, aki csak ide hányt valamit, de esze nem sok van. Mégis miért lenne az én hibám, ha házas pasik irogatnak nekem chaten? Hányinger, amit művelnek. Csak őket minősíti..

jan. 3. 14:59
 27/37 anonim válasza:

Kérdező, nem "idehánytam valamit", hanem leírtam a véleményemet.

Azt írtad találkoztál 10-15 házas pasival, ez magyarul randit jelent. Fogalmazz egyértelműen és értelmesen, akkor nem lesz félreérthető.


Nekem a stílusod és a belsőd nem jön be. Mindenki felett ítélkezel.

jan. 3. 15:05
 28/37 anonim válasza:
Nem érdekelnek a narcisztikus nők.
jan. 3. 15:06
 29/37 A kérdező kommentje:

#27: de senki nem kérdezte a véleményed. Ez a gond. Ez egy ismerkedős kategória, az ír kommentet, akit érdekel a kérdező. Te minden kérdés alá mész írni, hogy 'szia te nem érdekelsz'? Persze gondolom emellett te vagy az, aki sokat képzel magáról. Mondjuk mindig így van, hogy a gázos formák hiszik azt, hogy főnyeremények🤡

Azt mondtam, hogy fb csoportokban ilyen emberekkel futottam össze. Itt egyedül te nem tudtad ezt értelmezni (nem futásról van benne szó, ha esetleg ezt a kifejezést sem értenéd)

jan. 3. 15:10
 30/37 anonim válasza:

Ezek után kevesebben fognak rádírni, mert látják milyen vagy.

Biztos minden úgy van, ahogy elképzeled 🤭

jan. 3. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!