Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves lányok, mit vártok...

Huszonéves lányok, mit vártok el egy férfitől?

Figyelt kérdés
Nem volt még párkapcsolatom és lány barátaim sincsenek, szóval gondoltam írok ide.
2023. nov. 9. 03:38
 1/6 anonim válasza:

Hány éves vagy? Még húszas, vagy már harmincas? Földrajzi tartózkodási hely mennyire számít? Távkapcsolatot vállalnál-e?


Kedvenc szabadidőtöltés? Mit tudnál elképzelni kettesben a randipartnerrel? Idegen nyelv tanulás (nyilván közösen) érdekelje-e a hölgyet?


Tudományos vagy elvont gondolkodású legyen?

2023. nov. 9. 04:05
 2/6 anonim válasza:

Bocs, de előbb fel kellene nőnöd, amíg azt hiszed, a nőknek, ezen belül egy korosztálynak azonos elképzelései vannak, addig igencsak naív vagy buta vagy.

A nőknek/lányoknak kb ugyanolyan igényei vannak, mint a férfiaknak/fiúknak, de a kategórián belül igen eltérőek.

Van, akinek elég, ha szex van, van, akinek meg lényeges a másik személyisége, van, akinek lényegtelen, hogy a másik primitív,tanulatan valaki, van, akinek meg igénye van kulturáltabb társaságra, van, akinek elég, ha közösen tudnak a TV elött zabálni, meg van, aki közös, értelmes hobbikat is elvár - és a sort a végtelenségig lehet folytatni.

2023. nov. 9. 08:14
 3/6 anonim válasza:

Legyen stabil, megbízható és érett személyiség - ne ingadozzon, ne szórakozzon, ne játszmázzon. Legyen őszinte, még ha kényelmetlen is, mondja nyíltan a szemembe, ha problémája van. Lehessen vele kommunikálni mély témákról, jól megbeszélni a gondolatainkat, merjen lelkileg is nyitni felém, és érzékeny lenni. Közös/hasonló értékrend, prioritások (pl a párkapcsolat kérdéskörében) világszemlélet. Nagyon fontos, hogy fel tudjak rá nézni, legyen férfias, védelmező kisugárzása - biztonságban érezzem magam a társaságában! Értékeljen - lássa meg a valódi értékemet, és aszerint kezeljen. Ne féltékenykedjen, főleg ha alaptalan. Ne igérgessen, amit nem tart be. Ne hazudjon!! Ne csaljon meg, legyen megbízható. Elsősorban a személyiségem szeretete miatt akarjon velem lenni egy komoly kapcsolatban, ne csupán a testiség miatt (ne legyen csak egy öntudatlan ösztönlény). Szeressen őszintén, és ha kell tudjon várni, küzdeni kitartóan. Legyenek céljai, és tegyen is érte.


Persze még lehetne írni a közös érdeklődési kört, az udvariasságot, humort, intelligenciát, stb... - de én most inkább az alapvető, belső tulajdonságokra akartam kihegyezni a választ.


Nyilván egy normális párkapcsolatban ezeknek a legtöbbje kölcsönös. (Mielőtt még jönnének a "persze, a női elvárások az egekben vannak, bezzeg cserébe nem nyújtanak semmit, stb" típusú válaszok.)

2023. nov. 10. 01:24
 4/6 anonim válasza:
Férfi vagyok. De szerintem a válasz: Mindent is.
2023. nov. 10. 11:06
 5/6 anonim válasza:

A 3-ast fordítom férfiaknak:


Legyen sok kessed és dugj meg jól,legyen bikanyakad,üsd le azt,akit én mondok.

2023. nov. 10. 19:17
 6/6 anonim válasza:

5.

Abszolút nem ezt írtam le, ez a felületes nézőpont közelében sincs a mondandómnak. Légyszives ne vetítsd rá a gondolataidat arra, ami nem is erről szól. Köszönöm.


(Talán túl terjengősen fogalmaztam meg, de biztos vagyok benne, hogy valamennyire így is segítség a kérdezőnek.)

2023. nov. 11. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!