Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Adok egy esélyt az oldalnak:)...

Adok egy esélyt az oldalnak:) Társat keresek Budapesten, huszonéves nőként?

Figyelt kérdés

Mivel a társkeresős appokat nem csípem, gondoltam teszek itt egy próbát. Látom nem sokan írnak magukról a társkeresős posztoknál, pedig valami csak kell, ami alapján rád írhatnak az emberek.


Budapesten élek, 27 vagyok. Intelligens nőnek gondolom magam, elég talpraesett, határozott vagyok. Olyan társra vágyom, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Molett testalkatom van, örülnék, ha ez nem okozna gondot a leendő társamnak, habár szeretnék változtatni ezen a jövőben.

Előny, ha érdekel a pszichológia, önismeret és szereted az állatokat.

Idei fogadalmam, hogy több programot, izgalmat szeretnék az életembe, kipróbálni új dolgokat/helyzeteket. Ehhez is jól jönne a társaság:)


Mindenképp Budapesten vagy környékén élő férfival szeretnék ismerkedni. Korban max 37-ig mennék el. Plusz pont, ha magas vagy, mert én sem vagyok egy kis töpszli:D

Ha érdekesnek találsz, dobj egy üzenetet


jan. 2. 18:24
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
Szegény oldal, miért csak egy esélyt kapott?
jan. 2. 19:51
 12/37 anonim válasza:
11,és mi azon a kötekedés,hogy ír neki az ember?Lol?Az ilyen jégkirálynőt játszó lúzer akkor sem kellene,ha fizetnének érte.
jan. 2. 19:52
 13/37 A kérdező kommentje:
#11: Igen. Mondjuk sejthettem volna, ha pl. Tinderen is gázos formákat talál az ember, itt még annyi esély sincs egy legalább félig értelmes pasival összefutni
jan. 2. 19:53
 14/37 anonim válasza:
Szia! Van is valamilyen állatod? Vagy csak úgy általánosságban vagy állatbarát? Én nem keresek társat, csak érdeklődök...
jan. 2. 19:54
 15/37 anonim válasza:
13,jaja,szegény oldal,holnap meg fog szűnni,mert csak egy esélyt kapott arctalan Juliskától.
jan. 2. 19:55
 16/37 A kérdező kommentje:
#18: Igen, én is ezt hittem. Lett az elmúlt 1-2 évben több hobbim is, be is léptem tematikus fb csoportokba. Hát...maradjunk annyiban, hogy végső soron minden platformon ugyanazok az emberek vannak jelen:D 10-15 házas pasival azért sikerült találkozni ezekből a csoportokból💀
jan. 2. 20:12
 17/37 anonim válasza:

"Molett testalkatom van, örülnék, ha ez nem okozna gondot a leendő társamnak, habár szeretnék változtatni ezen a jövőben"


Na akkor meg is van, hogy milyen csoportokba érdemes ismerkedned:)

Sok sikert hozzá!

jan. 2. 20:39
 18/37 anonim válasza:
Ne haragudj, de kép nélkül nagyon nehéz ismerkedni. A külső megfog, a belső megtart, szokták mondani. Én pl. Tinderen balra húzom azokat a nőket, akiknek nincs képe. Ha meg nem szeretnéd, hogy felismerjenek, takard el a szemed vagy vegyél fel napszemüveget. Azért sok sikert!
jan. 2. 21:25
 19/37 A kérdező kommentje:
#21: Ez egy anonim oldal. Ez feltűnt? Aki itt ismerkedik, az nem a külső alapján válogat. Arra ott a Tinder. Akinek ennyire fontos a külső, hogy egyetlen szót se tud/akar hozzászolni olyahoz, akit még nem látott, annak semmi keresnivalója ebben a kategóriában:)
jan. 2. 21:33
 20/37 anonim válasza:
21-es vagyok. Ha nem szeretnéd, hogy a külső alapján válogatnánk, akkor miért írtad ke azt, hogy molett vagy?
jan. 2. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!