Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, férfiak! Ti mit szólnáto...

Fiúk, férfiak! Ti mit szólnátok ehhez a szituációhoz? Imponáló lenne, vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, beszéltek egy lánnyal, akivel kölcsönös a szimpátia, de a találkozó egyelőre húzódik - maganéleti és egyéb okok miatt - és a lány egyszer csak kiderítene rólad infókat, többek közt pl. a lakcímedet is, és ezután egyszer csak teljesen spontán jelezné, hogy ott áll a címed előtt? Mindenképp red flag lenne ez, vagy esetleg inkább tetszene a dolog?

2023. aug. 24. 20:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
Érdekes lenne. Lehet örülnék, azt jelentené hogy nem lehet mellette unatkozni. Reméljük ez megy red flag nélkül is😆
2023. aug. 24. 21:57
 12/18 anonim válasza:
Én bírnám, tudnám hogy ugyanolyan kattant mint én 😅
2023. aug. 24. 22:46
 13/18 anonim válasza:

Ez azért függ sok mindentől, pl. milyennek ismertem meg addig, mennyire vagyunk egy hullámhosszon, stb.


Lakcímet kideríteni azért fura. Azt még teljes név alapján sem tudnál, mert nincs fent a neten. Kivéve, ha pl. vállalkozó az illető és ezért kint van a címe is. De magánemberek címe nagyon ritkán hozzáférhető, szóval fura lenne, ha valaki ezt kiderítené. Kérdező, hogyan, milyen módszerrel derítenéd ki a címét? Érdekelne. Még ha nyomozó vagy, akkor oké. De magánembernek a földhivatalban sem adnak ki információt csak úgy.

2023. aug. 25. 20:03
 14/18 anonim válasza:

Én nem a kérdező vagyok, de bámulatosan meg lehet találni valaki lakcímét ha van egy csomó felesleges időd, és az illető küldött egy képet amin mondjuk egész jól kivehető az utcakép és van benne valami felismerhető.


Én játszottam már el hasonlót, igaz nem jelentem meg ott. Az illető küldött nekem egy képet az ablakból, ami egészen jól lefelé nézett egy utcán a végén vasúti sorompóval. Én pedig google street view, rengeteg felesleges idő és a városnévvel felvértezve fogtam és megkerestem. A ház is tökéletesen beazonosítható volt hogy honnan a kép.

2023. aug. 25. 20:29
 15/18 anonim válasza:
Még csak ennyi sem kell, sokkal egyszerűbb mint gondolnád. de nem írom le nem akarok tippeket adni :D
2023. aug. 25. 20:30
 16/18 anonim válasza:
hát nagy fehér kerek szemekkel néznék az fix
2023. aug. 25. 22:49
 17/18 anonim válasza:
Ha valaki mégis adna tippeket privátban, szívesen fogadom. :)
2023. aug. 26. 01:17
 18/18 anonim válasza:

Háát,ha tényleg és tényleg annyira hasonló mint én és konkrétan oda vagyok érte akkor örülnék.

Viszont én sokszor nagyon hülye helyzetekben vagyok vagy ha nem vagyok otthon akkor még rosszabb lenne a helyzet.

De például ha valahogy ki logikázná hogy otthon vagyok és semmit nem csinálok és megjelenne a háznál vagy a lépcsőházba akkor örülnék:D

2023. aug. 26. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!