Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, férfiak! Ti mit szólnáto...

Fiúk, férfiak! Ti mit szólnátok ehhez a szituációhoz? Imponáló lenne, vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, beszéltek egy lánnyal, akivel kölcsönös a szimpátia, de a találkozó egyelőre húzódik - maganéleti és egyéb okok miatt - és a lány egyszer csak kiderítene rólad infókat, többek közt pl. a lakcímedet is, és ezután egyszer csak teljesen spontán jelezné, hogy ott áll a címed előtt? Mindenképp red flag lenne ez, vagy esetleg inkább tetszene a dolog?

2023. aug. 24. 20:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Történt már ilyen
2023. aug. 24. 20:20
 2/18 anonim válasza:
Én egyből rohannék kaput nyitni neki! 😊
2023. aug. 24. 20:20
 3/18 anonim válasza:
Ez emberfüggő, éppen rossz pillanatban is érkezhetsz, kicsit én férfi létemre is elgondolkodnék bőven, hogy honnan van meg a címem. Viszont engem zavarna még, ha kupi nincs is meg ilyenek szeretem, ha tudom, hogy jönnek, mert ha tegnap takarítottam volna, akkor is kitakarítanék megint, mert zavarna ha nincs. Szóval emberfüggő, de persze én se küldenélek el, meg nem is tenném szóvá, csak na érted, magamban zavarna.
2023. aug. 24. 20:25
 4/18 anonim válasza:
hívnám a rendőrséget
2023. aug. 24. 20:28
 5/18 BohócKolbász válasza:
Én tökre mosolyognék és örülnék neki. Ilyen ugyan nem történt velem. De ha a kiszemelt ott lenne szerintem behívnám egy kávéra és egy kis kekszre.😁
2023. aug. 24. 20:34
 6/18 anonim válasza:

Nem orulnek neki, hogy kutakodott .

Ne csinald ezt! Inkabb irj neki es kerdezd meg

2023. aug. 24. 21:14
 7/18 anonim válasza:

Nekem volt olyan lány akivel ismerkedős szakaszban azon "versenyeztünk" hogy ki tud a másikról több mindent lenyomozni eléggé limitált információk alapján. De nem vittük volna ennyire túlzásba, szerintem ez azért elég ijesztő tud lenni.


De nagyon attól függ hogy ki az a személy, és mennyire akarom hogy "lenyomozzon". Akivel egy idő után eljutnék oda hogy tudja a címemet, azzal ez nem probléma, de ha mondjuk én nem vagyok biztos benne hogy akarnék tőle bármit is, de egyszer csak megjelenne akkor az brutál ijesztő lenne számomra (tudom, a kérdés nem erre irányult, hanem kölcsönös szimpátia esetére).

2023. aug. 24. 21:14
 8/18 anonim válasza:

Én nagyon örülnék neki, ugyanis azt látnám benne, hogy egy rendkívül intelligens és furfangos leányzóval van dolgom.

A szomorú viszont az, hogy fordított esetben ebből szinte biztos, hogy az ismerkedés vége, esetleg még rendőrségi ügy is lenne. :(

2023. aug. 24. 21:17
 9/18 anonim válasza:

Nekem imponáló lenne. Lehet beteg de szeretem az okos és megszállott embereket. Ez pedig azt sugározná számomra.


Ettől független inkább tudom elképzelni azt hogy az átlag állampolgárnak ez inkább rémisztő és egy bitang nagy red flag, főleg első találkozásnak.

2023. aug. 24. 21:18
 10/18 anonim válasza:
Fura. Ha már ismerkedünk tőlem is megkérdezhette volna. Ez az utánam nyomozás már előre egy nagyon rossz jel. Raádásul ha nincs előre megbeszélve, 90% hogy nem alkalmas mikor jön.
2023. aug. 24. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!