Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy dolgozzam fel az elutasít...

Hogy dolgozzam fel az elutasításokat? Hogy lehetnék sikeresebb ezen a téren?

Figyelt kérdés

Azt hittem ez is olyan, amihez hozzá lehet szokni, de nekem ez nem igazán megy. 1 randi vagy akár több, a vége mindig ugyanaz lesz, jobb esetben 2 szóval, de általában szó nélkül leráznak, így még visszajelzést sem kapok, hogy megtudjam miben kellene változnom. Eléggé romboló hatással van ez rám, és sajnos nem tudom mit kellene csináljak, hogy sikerem legyen.


26/F



2022. szept. 17. 15:01
 1/5 anonim válasza:
Fogaidat csináltasd meg.
2022. szept. 17. 15:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi baja a fogaimnak:D
2022. szept. 17. 15:11
 3/5 anonim válasza:
Akkor ne dugd meg őket első randin.
2022. szept. 17. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam. Lehet pont ez a probléma:D

De ez sem lehet indok, hisz volt akivel többször is találkoztam. Mindegy, egyszer talán szerencsével járok.

2022. szept. 17. 17:18
 5/5 anonim válasza:

Pacsi, ugyanebben vagyok.

Fent voltam társkeresőn erre ott minden pasi szinte az első mondat után már dugni akart, azokkal szét is váltam. Voltak olyanok, akiknek visszaírtam, hogy "szia", és szétváltak. Ezek után letöröltem a Badoot, Tindert, és szerencsét próbáltam itt. Itt minden pasi csak saját magáról tud beszélni "autóim vannak, apám vállakozó, tíz szakmám van", stb. Ma is kifogtam egy ilyet, le is tiltottam.

Akivel esetleg eljutok egy hosszabb beszélgetésig azzal átmegyek fb-re, és ott bolondul meg, már ott irkál olyanokat, hogy befeküdne mellém, meg ilyenek, közben életében sem látott még személyesen, na mindegy.

Amelyikkel nem ez a probléma az egy idő után köddé vàlik, amelyik marad és összejön a randi az meg max egy randi után lepattint mindenféle indok nélkül. Pedig nem szoktam ràmàszni a pasikra az első randikon, meg nem vagyok nagyképű, lehet velem beszélgetni, stb. Úgyhogy nagyon unom már az egészet. Tudom, van bennem hiba, meg most fog az jönni, hogy "Ha ilyen fain vagy menj és ba szd meg magad, mert szar a személyiséged", stb. De nem hinném, hogy olyan borzasztó lenne a személyiségem. Na mindegy, elengedtem már. Mi erre vagyunk ítélve.

2022. szept. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!