Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki hozzám hasonlóan picit különcnek érzi magát, mintha nem fogadná be ez a világ? 21/f

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 08:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
Már elég régóta ilyen elesettnek hiszem magam. /20
2022. júl. 28. 09:27
 2/12 anonim válasza:

Hasonlóan érzem magam. Kijövök az emberekkel, de sehol nem érzem magam "otthon" még itthon a családomban sem érzem azt, hogy "itthon" lennék.

Szerintem ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, ilyennek születünk. Én már bele nyugodtam.

22

2022. júl. 28. 09:59
 3/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon sokan ebben a korosztályban. Felnőtté válás része. Olyan nincs, hogy valaki így születik, és olyan sincs, hogy pl. pszichológus segítségével ne lehetne ezen változtatni, ha úgy gondolja az ember, hogy ez rontja az életminőségét. Én mondjuk élvezem, hogy sehol nem érzem magam otthon, se helyen, se emberek között, kicsit olyan csavargónak érzem magam fizikailag és lelkileg is, ami nekem nem baj. De ha ez depresszíven hatna rám, akkor tuti változtatnék, mert fontos, hogy az ember jól érezze magát a bőrében.
2022. júl. 28. 11:05
 4/12 anonim válasza:

#3-as azt állítod, hogy nincs olyan, hogy valaki így születik.


Kicsit ellentmondásosnak gondolom, mert utána írtad, hogy különösebben te sem érzed otthon magad sehol, csak téged ez nem zavar, ettől függetlenül jól érzed magad.


(Félre ne érts, nem kötekedni szeretnék, egyátalán nem áll szándékomban. :D)


#2es voltam.

2022. júl. 28. 11:33
 5/12 anonim válasza:
Mert az ember személyisége elég komplex ahhoz, hogy 20 év alatt a rengeteg élmény, legyen az családi, közösségi stb. formálja azt az embert, akivé válunk. Ez örök kérdés lesz, hogy a genetika meg a felnövés milyen arányban vesz részt a dolgokban, mivel sokakat az nevel fel, akitől a géneket örökli, bonyolult a kérdés, tudtommal születni max hajlandóságokkal tudunk, aztán kialakul, mi lesz, és az sincs kőbe vésve.
2022. júl. 28. 11:34
 6/12 anonim válasza:
Merre laktok?
2022. júl. 29. 07:22
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Ezt most kitől kérdezed? Tőlem meg az összes válaszolótól?

2022. júl. 29. 08:27
 8/12 anonim válasza:
Igen
2022. júl. 29. 11:19
 9/12 anonim válasza:
Baranya megye.
2022. aug. 1. 11:11
 10/12 anonim válasza:

Igen enis igy erzem


24 L

2022. aug. 1. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!