Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bado vagy Tinder?

Bado vagy Tinder?

Figyelt kérdés
Melyik app az ideálisabb 40+ esetén, és melyik jobb ár-érték arányban?

2022. jún. 2. 21:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem Tinder jobban bejött, mivel azt többen használják. Fizetni viszont egyiken sem érdemes, hidd el, ha ingyen nincs sikered, akkor fizetve sem lesz
2022. jún. 2. 21:30
 2/12 A kérdező kommentje:

#1:

👍


Esetleg ezeknél jobb egy normál társkereső oldal?

2022. jún. 2. 21:34
 3/12 anonim válasza:
Nopp. Ki kell ábrándulj. Xd való élet létezik. S abban nőkbe botlás út közbe. Faintosba nyomva.
2022. jún. 2. 21:53
 4/12 anonim válasza:
A kettő nem zárja ki egymást amúgy, én mindkettőn fent vagyok, viszont premiumot a Badoon vettem párszor egy hétre, szerintem megérte, voltak csajok bőven, de amúgy premium nélkül is vannak, csak ugye limitálja a swipeok lehetőségét. Annyi az általános észrevételem, hogy Badoon sokkal könnyebb matcheket szerezni, mint tinderen, annak ellenére, hogy a tindert elvileg többen használják, Badoon sokkal többen jobbrahúznak. Ha 40+os vagy, és korodbelieket keresel, szerintem ez esetben is Badoon többen lesznek akik korodbeliek, én több 30-40közötti nőt láttam Badoon mint tinderen. De amúgy az első válaszolónak igaza van, ha ingyenesben sincs semmi sikered, akkor nem biztos, hogy a premium segíteni fog, én is csak azért vettem mert kíváncsi voltam kik likeoltak, és meg akartam nézni, mert már nem volt több swipeom aznapra :D
2022. jún. 2. 22:16
 5/12 anonim válasza:

"Annyi az általános észrevételem, hogy Badoon sokkal könnyebb matcheket szerezni, mint tinderen, annak ellenére, hogy a tindert elvileg többen használják..."


Nos, nem feltétlenül. Nekem Tinderen sokkal több matchem volt, sokszorosan annyi, mint Badoo-n. Igazából attól függ, milyen típus vagy. Tinderen azért sokkal több értelmes nő van, de nehezebb is őket felcsípni, ez is igaz. Badoo-n azért elég trash a színvonal, és ezt messze nem csak én gondolom így.


Minél igényesebb, jobban kinéző és magasabb státuszú vagy kérdező, annál inkább a Tindert tudom ajánlani.

2022. jún. 2. 23:04
 6/12 anonim válasza:
>>5 Ebben igazad van, eleinte én is így tapasztaltam, hogy Badoon nagyon sok trash van, viszont már egyre több normálist látok. :D Mostmár a legtöbb trasht FB datingen látom.
2022. jún. 2. 23:26
 7/12 A kérdező kommentje:
love.hu milyen manapság?
2022. jún. 3. 11:02
 8/12 anonim válasza:
Nem is tudtam, hogy létezik olyan, de eléggé scam gyanús. :D
2022. jún. 3. 16:18
 9/12 Ryder Shakur válasza:
élőben ismerkedj, az hatásosabb :)
2022. jún. 3. 16:30
 10/12 anonim válasza:
Én próbáltam szinte mindent, sehol nem volt sikerem. Én konkrétan itt, a gyakorin találtam meg a páromat. Pedig fizettem Tinderért is, Badooért is, más társkereső oldalon is, de nem. Szóval szerintem felesleges azokkal bajlódni, hagyni kell megszűnni őket.
2022. jún. 4. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!