Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, akik balra húztok Tindere...

Nők, akik balra húztok Tinderen egy-egy srácot, azzal élőben sem akarnátok kapcsolatot, meg sem akarnátok soha ismerni?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak azért van, mert jobbra húz titeket napi ezer srác (most csak mondtam egy számot), és csak a lehető legjobbakat akarjátok közülük jobbra húzni?


Akiket balra húztok, azok között van azért olyan, akinél csak a kép nem tetszik, de amúgy helyes srácnak tűnik? Meg olyan is, aki csak akkor tetszene, ha leszólítana élőben titeket, vagy ha baráti társaságban menne oda?



2022. máj. 15. 23:11
 1/10 anonim válasza:
Azt húzom jobbra akiben van potenciál, tehát a leírása alapján tetszik és nem hányom el magam a kinézetétől, vagyis ápolt és igényes a megjelenése, nem kell hogy egy modell legyen. Szerintem ez a normális, nem az amit a férfiak csinálnak, hogy mindenkit megküldenek jobbra csak pin@ legyen.
2022. máj. 15. 23:16
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es:

Na akkor ez alapján én egy rém ronda alak lennék, vagy mindenkinek unszimpatikus, mert több hónapja nem volt matchem.

Azt meg inkább nem akarnám elhinni...

2022. máj. 15. 23:19
 3/10 anonim válasza:
Kitalálom, minden nőt jobbra húzol, mégsincs match. Nos, ennek is megvan az oka, mégpedig az algoritmus.
2022. máj. 15. 23:20
 4/10 anonim válasza:
Én kb a nők 10-20%-át húzom jobbra, és így sem jönnek matchek.
2022. máj. 15. 23:24
 5/10 A kérdező kommentje:

3:

Nem, amikor mindenkit jobbra húztam, volt match. Csak olyanok voltak, akik csak és kizárólag teltek, homályos fotókkal, stb. Vagy aki csinos volt, az nem írt vissza véletlenül sem (pedig igyekeztem egyedit és kedveset fogalmazni).

Amióta csak azt húzom jobbra, aki tényleg tetszik, azóta nincs.


De így is fél év alatt volt kb 20 matchem összesen. Nem több. Márpedig akit jobbra húzok, annak biztosan valahol elől kéne, hogy megjelenjek.

2022. máj. 15. 23:24
 6/10 anonim válasza:
Engedd el. Az online társkereső a top 15-20% srácnak van akik megdugják a nők 40%-t. Kb 20% nőt megkap a 15-20%on felüli srácok. A többi ember meg egyedül marad és csalódottan letörli a társkeresőt.
2022. máj. 16. 01:09
 7/10 anonim válasza:
bocs, én lenni top 15-20% - de ettől függetlenül a Tinder csak egy játszótér, mint a GyK. Funkcióját tekintve disszfunkcionális. Ami ott megy, inkább entertainment. A chat-ek nagy része inkább szánalmas és nevetséges. Ha meg randi, az a legtöbb esetben kínos, szekunder szégyen.
2022. máj. 16. 08:26
 8/10 A kérdező kommentje:

7:

Mert annyi matched van Tinderen?

Mondj egy statisztikát, légyszi.

2022. máj. 16. 16:42
 9/10 anonim válasza:

statisztikának nincs jelentősége. Mondok egy példát:


Vannak mindenki által használható mobilszámok a neten, ha ezeket authentikációra használtad a Tinder-nél korábban, akkor bekerültél egy profilba. Itt általában egy fiktiv ukrán modell képeit látod úgy, mintha a sajátod lenne. És a statisztika millió kedvelés, mindenki vadul beszélgetne, de senki sem válaszol.


Kicsit hétköznapibb módon átlagos magyar nőként az összes férfi nyálcsorgatva kedvelést húz, statisztikád az egekben. Az egóddal együtt. Megrészegülsz, Pitt-et és Depp-et kezded el vadul keresni, 0 randi eredménnyel.


Forditott helyzetben persze nehéz erősnek lenni, de én könyörtelenül kiszórom az összes olyan próbababa szintű királykisasszonyt, aki ha bemegy a belvárosban egy bárba, akkor már a ruhatárban magáévá teszi valaki. Ezek a libák nem azért vannak fent, amiért én. Guminőkkel nem tudnék mit kezdeni, max. rájuk ülök a strandon.


A normális hétköznapi embereket keresem, olyanokkal randizom. Sok esetben melléfogok, de túl nagy erőfeszitést nem jelent a Tinderezés. Nem visz el feleslegesen sok időt, pénzt. A statisztikám ebből adódóan jó, leginkább azért, mert általánositással és előitéletességgel a 90% rutinból kiszórható metakommunikáció, vizuális klisék, chat alapján, 30-as nő Weeknd-et hallgat, travel addict, unikornis flittert érez indokoltnak vagy Coelho-s marhaságokat, törpe kutyát csókolgat, inkvizitori módon kitekert pózban próbál erotikus lenni, gym-ben erőlködik.. van vagy 100 sztenderd, ami nekem tuti nem bejövős. Könnyű válogatni és persze könnyű lyukra is futni, de a legbiztosabb nem komolyan és nem magunkra venni ezt az őrült cirkuszt.

2022. máj. 16. 21:37
 10/10 anonim válasza:

bocs, sok lett

és filtert, nem flittert

2022. máj. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!