Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kért már valaki visszatértítés...

Kért már valaki visszatértítést tinderen?

Figyelt kérdés
Véletlenül rossz tranzakciót választottam, megindítottam a folyamatot, ahogyan elvileg kell. Mennyi idő mire reagálnak és, hogy vissza kapom-e a pénzt?

2022. máj. 12. 00:00
 1/7 anonim válasza:
Ha lányról van szó akkor remélem minél előbb.
2022. máj. 12. 00:52
 2/7 anonim válasza:
igen, nem ált fel a pasinak és be pereltem a trindert
2022. máj. 12. 01:39
 3/7 anonim válasza:
Csődbemennének. Annyi a koráról hazudó, trükkös fotókkal ellentétben ronda igénytelen liba, aki ráadásul szótlan szerencsecsomag is randin, hogy ilyen tuti nincs.
2022. máj. 12. 06:52
 4/7 Fárasztó96 válasza:
Kicsi az esélye, hogy visszakapod a pénzed.
2022. máj. 13. 07:19
 5/7 anonim válasza:
igen pont az előző héten.Rugalmasak voltak az ügyintézők az egész folyamat 2-3 nap alatt lezárult.Arra figyelj hogy az automatikus előfizetést kapcsold ki.Sőt ha szerencséd van még a premium alatt szerzett matcheid is megmaradnak🤣
2022. máj. 13. 17:12
 6/7 anonim válasza:

:oO

eltűnnek a párok, ha blokkolod a pénzt?

2022. máj. 13. 17:21
 7/7 anonim válasza:
Én igen, törölni akartam magam, és kértem vissza az előfizetésem. Szó nélkül utalták. Mondjuk teszem hozzá, hogy egy, maximum két napig használtam csak.
2022. nov. 12. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!