Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Titeket megnéznek a férfiak...

Titeket megnéznek a férfiak 30 felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányok titeket ugyan úgy megnéznek az utcán 30-40 között,mint 20 évesen?

Kíváncsiság


2022. máj. 9. 21:06
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
20 évesen sem néztek meg és most sem néznek meg.
2022. máj. 9. 22:55
 22/25 Miss Endzsi válasza:
Én is jöhetek Metionint nézegetni? Beszélgethetnénk biológiából közben. ^^
2022. máj. 10. 08:53
 23/25 anonim válasza:
#19: Ilyen alapon az egészséges és igényesekről 40 fölött sem mondod meg, de lassan annyi kövér lesz nálunk, mint amerikában, őket meg elhiheted, hogy nem lefele fogják tippelni korban, hanem felfele és mellette meg sem fogják nézni őket.
2022. máj. 10. 08:58
 24/25 anonim válasza:

Mintha a harmincasok annyira öregek lennének.. ne viccelj már! A férfiak zömének pont ez a korosztály a legvonzóbb.


Amúgy meg ez a fiatalosság is annyira sok tényezőtől függ. Nekem van egy 28 éves nő ismerősnőm, aki pénztárosként dolgozik. Az ideg eszi állandóan, két gyerek kihordásán van túl, másfél doboz cigit szív el naponta.. az arca kopott, beesett, kb. egy tizessel néz ki idősebbnek.


És van olyan jól szituált, rendszeresen sportoló 41 éves nő ismerősöm, aki -minden túlzás nélkül - ezerszer fiatalosabb és vonzóbb, mint az előbbi ismim.


Rengeteget számít az életmód, és a fiatalos, könnyed, bulis életstílus az egyre többeknél kitolódik akár 40 éves korig. Nem véletlenül mondják sokan, hogy a "harmincas az új húszas".

2022. máj. 10. 09:41
 25/25 anonim válasza:
33 vagyok, dagi alkat. Nem tudom, hogy csak magamért megnéznek-e, de a D-s cicimet eléggé megnézik, pedig szerintem ez még csak nem is nagy. A nagy melleket megnézik nagyon sokan, egyik barátnőmnek G-s melle van, szóval látom a reakciókat az utcán.
2022. máj. 11. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!