Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha mindennap...

Szerintetek ha mindennap magassarkut huzok es miniszoknyat akkor megneznek a ferfiak? 23L

Figyelt kérdés
csak igy lehetek noies, onbizalmam nincs, szeretnem ha megbamulnanak
2016. máj. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez épp fordítva működik. Akkor fognak igazán észrevenni, ha önbizalmad van. Ha olyan a kisugárzásod, akkor rád fognak figyelni magassarkú nélkül is.


Egyébként persze, melyik férfi ne nézne meg egy rövid szoknyás nőt...de ha önbizalom növelés miatt szeretnéd ezt csinálni, szerintem nem ez a legjobb módja, inkább szeresd meg magad és akkor miniszoknya nélkül is ragyogni fogsz.

2016. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor néznek meg és tartanak szépnek, ha úgy öltözöl ahogy hozzád illik, nőies, csinos. Lehet a magassarkú, miniszoknya is ilyen. De szerintem te a tipikus rbancruházatra gondoltál tűsarkúval meg minden. Abban azért néznek meg mert azt gondolják majd hogy egy ocsmány prosti vagy. Nem hiszem hogy ettől nőne az önbizalmad. Nőies meg nem a ruháktól leszel elsősorban.
2016. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Neked mi számít mininek? Mert pl nekem a combközépig érő is mini xD. Annál rövidebbet fel se veszek... De a kérdésre válaszolva: megbámulni megfognak, de nem a jó értelemben... Magassarkú cipő okés, ha tudsz benne menni, kényelmes és nem töri fel a lábad, de a minihez ne ragaszkodj szerintem...öltözz nőiesen, de ne túlzásokba esve!
2016. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még hányféle ruhavariációt írsz ki?
2016. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak így lehetnél nőies? :) Azért ez a kijelentés erős túlzás. Számomra sima hétköznapra a magassarkú-miniszoknya összeállítás nagyon kihívó, én rövid szoknyához lapos cipőt szoktam felvenni, a magassarkút csak kb térdig érő szoknyához. Persze azt veszel fel, amit akarsz, és nyilván meg is fognak bámulni, ezt te is pontosan jól tudod. Viszont valószínűleg pont az ellenkező hatást fogod elérni vele, mert ha eddig nem ilyen ruhákat hordtál, és feszengsz majd benne, attól nem jön meg az önbizalmad, sőt.
2016. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!