Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Zaklatásnak szoktátok...

Hölgyek! Zaklatásnak szoktátok venni pusztán azt, ha a férfiak megnéznek benneteket az utcán?

Figyelt kérdés
Tehát nem tesznek megjegyzést, vagy nem mennek oda és tapogatnak, csak egyszerűen megnéznek vagy feltűnően bámulnak. Van, aki szerint ez is zaklatás kategória?
2021. júl. 20. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam figyelni, forgalmas helyeken közlekedek, fel sem tűnik általában.
2021. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem szoktak megnézni, mert ronda vagyok, de amúgy is lehajtott fejjel, összefont karral, görnyedve közlekedem és még mindig hordom a maszkot. Creepynek találnám, ha valakit mégis bámuláson kapnék.
2021. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Zaklatás, de öreg néniktől is. Utálom, ha bámulnak.
2021. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kellemetlen,ha nagyon feltűnő vagy tolakodó.
2021. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem zaklatás de utálom mikor valaki bámul legyen az férfi vagy nő teljesen mindegy
2021. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem zaklatás, szimpla suttyóság.
2021. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem irritál a bámulás.Nem vagyok bazári majom. Ma is kutyát sétáltatok aztán a csávó meg is fordult utánam,onnan tudom,hogy a kutyám szaglászott ,megálltam, így láttam.


Idegesítő.

2021. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Na, még az kéne hogy meg is tapogasson én is megtapogatnám az arcát a 10 kilos táskámmal.

Az nem érdekel, néz-e. De ha jó pasi van a láthatáron, titokban azért lesem, hogy megnéz-e :D

2021. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem nyúl hozzám, addig nem különösebben zavar. Nálam messze áll a zaklatástól
2021. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Én csak a bámulást nem tekintem zaklatásnak bár hihetetlen idegesítőnek találom. Ha már utánam fütyül, beszól egy undorítót vagy esetleg hozzám is nyúl azt már zaklatásnak veszem.
2021. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!