Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intenzív követés, nyomozás....

Intenzív követés, nyomozás. Mi számít ZAKLATÁSNAK? Mit lehet tenni ellene? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác a suliban, aki szerelmes belém, és nyomoz (vagyis a haverjai nyomoznak) utánam.

Szó szerint gyakorlatilag mindent fejből tud rólam!!!


2 éve kezdődött, először barátilag elvoltunk, ismerősnek jelölt a közösségi oldalakon. - Aztán kezdett fura lenni a dolog... letiltottam, mégis mindent tudott.

Tudta a személyes adataimat is (okmányaim sorszámát is - csak úgy poénból belépett az e-naplómba, amit én sem tudtam, csak szüleim!), olyan képei vannak rólam amit fogalmam sincs hogyan szerzett, tudja a neten az összes regisztrációmat (azt is ami nem a nevemen van). "Véletlenül" találkoztunk a faluban ahol lakom (sosem járt ott azelőtt, mégis arcról felismert ott szinte mindenkit, és tudott is róluk ezt-azt.)

Majd elkezdett poénkodni a családommal (akikkel sosem találkozott), hogy "Gondoltam beugrok meglátogatni... mire kijössz a szobádból, már tegeződünk a szüleiddel - nem nehéz, mintha már ezer éve ismerném őket."


Hétfőn nem voltam suliban - ő szerdán már tudta hogy melyik orvosnál voltam (vidékről mentem Pestre - 80 km), tudta kivel mentem, és hogy miért mentem...


Nem bánt, nem is nagyon zavar, csak kezd kicsit nyugtalanító lenni. - Mit lehet tenni, van valakinek hasonló tapasztalata?



2014. máj. 29. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg beszélni vele.amíg nem tör az életedre addig a hatóságok nem fognak foglalkozni vele.miután beszéltél vele akkor se áll le akkor rákell kicsit íjeszteni hátha akkor befejezi.
2014. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Velem kedves, egyáltalán nem durva.

A "ráíjesztés" nem válik be. - Többször láttam már hogy kezeli az ilyesmit, nagyjából: "És, mit teszel? Aha, és aztán?!"

2014. máj. 29. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:

nincsen valami tökös barátod vagy testvéred aki eltudná neki

magyarázni ,hogy ha nem fejezi be akkor .....erre ..és erre.. számíthat.értelemszerűen nem halálosan kell megfenyegtni. :D

2014. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked valami keylogger trójai cucc rakva a gépedre,amivel visszaél? Honnan a fenéből tudná az összes regisztrációdat? Szerintem simán beleolvas az összes levelezésedbe ,ezért tud ennyit... Szerintem telepítsd újra a géped ,változtass emailt, fészbukot ,és minden jelszót ,de ne személyes névre születési időre, hanem random dolgokra és ezt a szüleidnek se mond el.
2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ez vazze valami profi? Amúgy ez valami elb@ szott mód k**va beteges... Valakinek szólj, hogy rúgja pics@n és ülljön el, mert ez több mint bizarr.
2014. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban így van, és ezt tudod is bizonyítani, rendőrség. De ne fűzz reményeket hozzájuk, valószínűleg felesleges jogi procedúra veszi kezdetét, amit bizonyítottság hiányában megfognak szüntetni. Előbb mindenképpen törvényes keretek között próbáld meg, a "legmagasabb szinten", amit elérhetsz, ez a rendőrség. Ha nem lesz hatásos, mehet az önbíráskodás, de csak finoman. Gyakorlatilag verés, veretés kilátásba helyezése az ifiúrnak, ha nem fejezi be. Biztos ismersz ilyen embereket, akik akár neked tett szívességből is kicsit megmogyoróznák ezt a srácot. 2-3 ilyen ember kell minimum. Verni sem kell őt először, elég, ha körbeállják, kicsit lökdösik, és felvilágosítják, hogy ez az első és utolsó figyelmeztetés, következő már fájni fog.


Illetve ha "van merszed ás bátorságod" (abszolút normális emberek, ha bunkónak is tűnnek, megvan az okuk rá, miért azok), írj a Tolvajkergetőknek, viszont csak abban az esetben, ha tudod bizonyítani a tényállásokat (facebook levelezés a sráccal, ahol erről beszéltek, hogy jó lenne, ha abbahagyná, honnan tud a dolgaidról, stb, stb). Napi több száz levelet kapnak, idő lehet, ha válaszolnak, és ha egyáltalán válaszolnak. Nem tudnak mindenkivel foglalkozni, de nem is akarnak. Viszont ha érdemesnek gondolják az eseted, akkor Ők kiteszik a facebook oldalukra a fiú fényképét, nevét, majd nyilvános lejáratókampány indul a srác ellen másodperceken belül az oldal kommentelői között. Napokban egy nőverő férfit járattak le/járatnak le. A gazdagréti kutyagyilkos dajka is megkapta a magáét, még tüntetés is volt a bérház előtt, ahol lakik... Őket nem érdekli a másik fél törvényes jogai ;) Mindig a sértettek oldalán állnak.

Emailben írj nekik, az email címüket facebook oldalukon megtalálod!

2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindenkivel kedves, jókedvű, poénos srác, de állítólag vannak veszélyes haverjai (mesét róluk, de sosem láttam őket), így a fenyegetés nem válik be.

Megverni úgyszintén mondhatni "felesleges" - osztálytársaim látták már verekedni, buli előtt ki akarta rabolni néhány srác - simán elkezdte ütni rúgni őket, persze ő is kapott, de egyszerűen nem érdekelte.

Tesiórán eltört 2 ujja, az se érdekelte, (tanár hazaengedte volna - de nem ment), simán végigülte a napot, panaszkodás nélkül, pedig sz@rul nézett ki a keze.


Igából az idegesít hogy honnan a francból tudhat ennyi mindent rólam?!

-Próbáltam kicsit szűkíteni, de személyi szám meg ilyenek (egy ismerősöm se tudja). A hétfői orvost sem meséltem senkinek, mégis tudott róla. - Lekérte volna valahol a TAJ számom alapján, vagy hogyan?!

-Itthoni számítógépemet csak én használom (tehát nem lett feltelepítve keylogger).

-Jelszavaimat nem lehet kitalálni - feltörni kissé elképzelhetetlennek tűnik.

2014. máj. 30. 13:06
 8/10 anonim válasza:
Elképzelhetetlennek tűnik, de nem az. A nagyobb társaságok ezerképpen levédett rendszereibe is bejutnak, nem a te mezei számítógéped lesz az első akadály, amit nem lehet átugrani. :D Telepítsd újra :)
2014. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már beteges...
2014. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen ügyes nyomozó és belevaló gyereket nem kéne kihagyni :)Add meg magad .
2014. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!