Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves társasmagányban elő...

Kedves társasmagányban elő nők, nektek hogy múlnak el az ünnepek?

Figyelt kérdés

Egy szintén társasmagányban elő férfinak sem könnyű.

Mikor csak a közöny van már, akkor elég fájdalmas egy ilyen ünnep családi körben.



2022. ápr. 14. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:

Hát ha azt "társasmagánynak" lehet nevezni, hogy most megyek (egy órán belül kb.) 13 és fél kényszerkihagyás után szexelni valakivel, akkor én is társasmagányban vagyok/leszek.


Nem tervezünk hosszú távra mert nem vagyok egy korosztály. Annyira nem szerelmes őurasága, tehát nem repesek a boldogságtól - én sem vagyok szerelmes, csak van egy minimális vonzódás.


Valahogy tiszteljük, becsüljük egymás határait, segítjük valamennyire az élet nehézségeiben és elszórakoztatjuk egymást. Ennél többet nem hiszem, hogy várhatunk...


37-es válaszoló voltam.

2022. okt. 30. 16:51
 42/75 A kérdező kommentje:
Igazad van:)
2022. okt. 30. 17:30
 43/75 anonim válasza:

Az elkeseredett 40-es válaszolóval pedig szívesen váltanék pár privátot - ugyanis KOMOLYAN ELŐFORDULHAT, HOGY ÁTOK(!) alatt van az élete.


Vissza kellett fordulnom MÁR HARMADSZOR(!)az elmúlt egy hétben a megkezdett útról. Kétszer közúti forgalmi akadály miatt, most pedig szó szerint csúszott le rólam az egész alsóruházatom.


Nem, nem tudok boldog lenni egyáltalán. Megint feldúltan fogok menni a randevúra, mert "valami", vagy "valaki" akadályozza az ember életének a normális kerékvágásban történő kiteljesedését.


Hiába mondja az a férfi, hogy: nyugalom, nyugalom, minden rendben lesz. De ha egyszer nagyon sok a balszerencsés "véletlen"? (Amúgy is sötét dolgok övezik ezt az egész találkasorozatot.)


Sajnos kevés volt egy lakásszentelés.


37-es és 42-es válaszoló voltam.

2022. okt. 30. 17:46
 44/75 anonim válasza:

Én most nagyon félve várom a karácsonyt.

Hogyan lehet ezt az ünnepet társamagányban végigcsinálni?

2022. nov. 3. 17:23
 45/75 A kérdező kommentje:
Ahol vannak gyerekek azért úgy picit könnyebb azt hiszem.
2022. nov. 7. 07:14
 46/75 anonim válasza:

#45

Igazad van, de felnőnek ők is idővel. Az enyéim már nagyok...

2022. nov. 7. 07:24
 47/75 anonim válasza:

#43

Végülis sikerült?

Most jobb?

Boldog(abb) vagy?

2022. nov. 7. 07:29
 48/75 anonim válasza:

#39

Az ignorált zöld üdvözletét küldi....

2022. nov. 7. 07:48
 49/75 anonim válasza:

Milyen más így a karácsony is.

A hó helyett szomorúság borítja a tájat.

2022. dec. 14. 09:18
 50/75 A kérdező kommentje:

Boldog karácsonyt mindenkinek.

Neked is zöld:)

Hiányzol

2022. dec. 25. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!