Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves társasmagányban elő...

Kedves társasmagányban elő nők, nektek hogy múlnak el az ünnepek?

Figyelt kérdés

Egy szintén társasmagányban elő férfinak sem könnyű.

Mikor csak a közöny van már, akkor elég fájdalmas egy ilyen ünnep családi körben.



2022. ápr. 14. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim válasza:
Na akkor egy óriási közhely : Neked is csak egy életed van, s rajtad áll, ezt hogy éled végig. Én szeretném azt remélni, hogy esélyt adsz magadnak, (s párodnak ) egy boldogabb életre. (3-as)
2022. ápr. 15. 12:09
 12/75 A kérdező kommentje:

11#

Erre írok egy hosszabb választ

Később.

10

Pontosan azon mentél át amin nekem is kellene.

2022. ápr. 15. 12:27
 13/75 A kérdező kommentje:
10# teljesen jól leirtad az egészet
2022. ápr. 15. 12:29
 14/75 A kérdező kommentje:

11#

Egy élet és azt jól kell élni.

De miszerint jól?

Ha együtt maradok eleget teszek a szociális és társadalmi elvárásoknak tökéletesen,de boldogtalan vagyok.

Ha elválok megbélyegzem magam a társadalom előtt ( vajon ez miért válik el, biztos k.vázott(Pedig soha mmeg sem csaltam)

Megbélyegzem a gyerekeket.

Plusz rajtam kívül senkije sincs.Sajnos.

Na te hogy dontenél?

2022. ápr. 15. 12:33
 15/75 anonim válasza:
Hány évesek vagytok a feleségeddel kérdező? Hány évesek a gyerekek?
2022. ápr. 15. 12:39
 16/75 anonim válasza:
Huh, de jó is lenne erről beszélgetni. Az a nehéz, hogy az a kiüresedettség, ami a hétköznapokban nem látszik, mert mindenki teszi a dolgát, ilyenkor óhatatlanul felszínre tör. Bennem egy erős hiány és veszteségérzet van mindennel kapcsolatban, ami már nincs. Pont 25 év nálam is amúgy és én sem csaltam meg, soha, senkivel. 47/nő
2022. ápr. 15. 12:53
 17/75 anonim válasza:

Durva. Hogy lehet így élni? Nem esik depresszióba az ember? Teljesíteni is tud a munkahelyen, hétköznapokban.

Vagy ekkora energiát ad a gyermek?

Hogyehet így élni? Tényleg erdekel

2022. ápr. 15. 12:58
 18/75 anonim válasza:

" Ha együtt maradok eleget teszek a szociális és társadalmi elvárásoknak tökéletesen,de boldogtalan vagyok.


Ha elválok megbélyegzem magam a társadalom előtt "


Ne azzal foglalkozz , hogy szerinted mit vár el bárki és bármi ! Saját magaddal szemben kell elszámolnod, hogy mennyire volt hasznos, tartalmas, boldog az életed, és hogy mi mindent tettél meg ennek érdekében.

A gyerekeid miért lennének megbélyegezve?-sokkal rosszabb nekik az, hogy egy boldogtalan családban nőnek fel, ha látják , érzik pl. azt, hogy más családban tapintható a szeretettel teli légkőr. ( nekem is elváltak a szüleim amikor 14 éves voltam, jól tették. ) A gyerekek attól lesznek boldogak, ha te is az vagy !

2022. ápr. 15. 13:11
 19/75 A kérdező kommentje:

18#

Erről a gyerekek semmit sem tudnak/éreznek.

Mindent magamba folytok.

17#

Biztosan voltam már depressziós , legalábbis enyhén.

De jól mondod a gyerekek és a jó munka amit szeretek segitett.

De nem egész az életem.

16# szívesen beszélgetnék hasonló emberrel.

Estére jobban ráérek.

15# 40 es korosztály.

Gyerekek nagyok.

2022. ápr. 15. 13:22
 20/75 anonim válasza:
Szia kérdező,ha van kedved szívesen beszélgetek veled,hasonló cipőben járok....
2022. ápr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!