Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni?(rövid...

Mit tudnék tenni?(rövid kérdés,hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves fiatal nő vagyok, van egy kiscsoportos gyermekem,illetve egy dolgos párom.

Pár hónapja vettünk házat egy kis községben, szép hely,a lakás is elfogadható. Viszont senkit nem ismerek kb 35km-es körzetben.Család,rokonok távol. Barátaim sose voltak. Borzasztó magányos vagyok,egésznap nem szól hozzám senki. A fiam 3 után van itthon,a párom 6 körül. Csak akkor találkozok felnőttel,ha boltba,postára,oviba megyek akkor is csak pár szót váltok az ott dolgozókkal. Szomszédunk sincs. Sokszor vagyok szomorú,búskomor. De még facebookon se beszélgetek senkivel, tiszta remete vagyok. Nehezen nyitok emberek felé,bizalmatlan vagyok.Mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg félmunkaidős állást találni valahol, ha lehetséges, esetleg menj el valahová önkénteskedni. Alapból jót tesz, ha kimozdulsz és több interakciód van másokkal és mind a kettő hasznodra válhat.
2020. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 ismerkedés kategória itt, esetleg keress valakit, aki szívesen chatelne veled? Ha olyat akarsz akivel élőben is találkozni tudtok, add meg a tartózkodási helyed a poszt-ban, és hátha ír valaki aki szívesen barátkozna és a közeledben él.
2020. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A részmunkaidős állás valóban jó lenne,rajta vagyok egyébként az ügyön,keresek ezerrel :) köszönöm :)
2020. júl. 23. 15:29
 4/5 anonim válasza:
78%
Szia! Ha 20 évesen az anyaságot választottad (ha kiscsoportos a gyermeked, akkor kb 18 évesen szülhettél), akkor ez ilyen, nagyon nem lehet mit csinálni. (Ezt most nem azért mondom mert baj lenne :D) Tanulni mar nem hiszem hogy szeretnél gyerek mellett, sztem menj el dolgozni. Valami kis 4-6 órás munkaidőben. Nőnek is lehet dolgozni, nem a középkorban élünk,és ezt szerintem nem rossz ötlet kihasználni ha nagyon unatkozol, legalább a rezsi kijön belőle meg pár apróság a fiadnak vagy a párodnak.
2020. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg van olyan hobbid vagy olyan közösség a környéken, ahol vannak mások is? Legyen ez bármi.. Joga.. Torna.. Bármi, ami emberekkel kapcsolatos?
2020. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!