Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves társasmagányban elő...

Kedves társasmagányban elő nők, nektek hogy múlnak el az ünnepek?

Figyelt kérdés

Egy szintén társasmagányban elő férfinak sem könnyű.

Mikor csak a közöny van már, akkor elég fájdalmas egy ilyen ünnep családi körben.



2022. ápr. 14. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:

Szia.20#

Írj rám privátban.

2022. ápr. 23. 12:38
 22/75 anonim válasza:
Változott azóta valami? Hasonló nehéz helyzetben vagyok, érdekelne.
2022. júl. 13. 07:59
 23/75 A kérdező kommentje:

Szia

Írj nyugodtan privátban

2022. júl. 25. 09:39
 24/75 anonim válasza:

Sajnos semmi nem változott, és hipp-hopp megint mindjárt itt vannak az ünnepek.

Én nagyon csalódott vagyok, mert szerintem iszonyatosan szarul működik a világ.

Borzasztó, hogy a mai világban nem lehet egy normális nőt találni, ez egészen egyszerűen több mint tragédia.

De sajnos ez van. Nincs mit tenni.

Sajnos a mai világban még a szerencséhez is szerencse kell.

2022. júl. 25. 11:18
 25/75 anonim válasza:

24-es válaszoló: milyen ünnepről van szó?


Még messze van a karácsony, ha erre gondolsz! Július vége és az Úrjövet - ÖT HÓNAP JÓEMBER! :)


Mi nők, pedig azt gondoljuk, hogy elég gyakran nem vagyunk sem kellően tisztelve, sem kellően megbecsülve...


Aprólékos fáradozásaink TÜRELMES gyümölcse sem akar beérni. Inkább ellenkezőleg történnek dolgok. (Én most konkrétan egy alapvetően MINDENNEL ELÉGEDETLEN típusú férfi ismerősömre gondolok.) Semmi sem jó neki.


Igen, ez igaz - a szerencséhez is szerencse kell. (Nem pedig törekvés.) Jó a meglátásod ebben a tekintetben.


Ha gondolod, akár privátban is tudjuk folytatni kedves 24-es válaszoló!


Azonkívül ott vannak a generációs szakadékok is. Ezt az oldalt tekintve egészen biztosan!

2022. júl. 26. 08:30
 26/75 anonim válasza:
Itt vagy még kérdező?
2022. aug. 27. 22:26
 27/75 A kérdező kommentje:
Jelen
2022. szept. 20. 08:16
 28/75 anonim válasza:

25-ös válaszoló vagyok. (A válasz kiírása óta "fogom a fejem" a régi-új ismerőseim kisebb-nagyobb érdeklődésének tolongásától...)


Szóval: társasmagány. Hát az van most nálam. Legalább 1 évre becsülöm most azt az időszakot, amikor nem tudom eldönteni, hogyan tovább...


Főleg vegyes mértékben előforduló krízishelyzetek váratlan kialakulása miatt. Se boldog, se boldogtalan nem vagyok - ezt érzem.

2022. szept. 20. 08:43
 29/75 anonim válasza:

#16os és #26os vagyok

Írtam privátot is, jó rég, nem válaszoltál.

Tudsz, akarsz, lehet-e beszélgetni veked erről az egészről, vagy már nem aktuális?

2022. szept. 20. 09:42
 30/75 A kérdező kommentje:
Írtam
2022. szept. 20. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!