Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Tinder ingyenes változata...

A Tinder ingyenes változata egy nap hány jobbra húzást enged?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 14:08
 1/8 anonim válasza:
Nem számoltam, de nem sokat. Kb 50 lehet 12 óránként
2022. ápr. 5. 15:43
 2/8 anonim válasza:
#1 nem sokat? 12 óra alatt 50 szerintem bőven elég, sőt. El sem tudom képzelni hogy ennyi idő alatt 50 ember jöjjön velem szembe akiben látok potenciált.
2022. ápr. 5. 16:15
 3/8 anonim válasza:
Ingyen kb 0 az értelme.Húzogathatod ha nem látod ki nyom rád like-ot.
2022. ápr. 5. 17:04
 4/8 anonim válasza:

❤️ Szerintetek , miért nincsen ingyenes ÁLLAMI társkereső ?

❤️ Ha már annyira azt akarja, hogy népességnövekedés legyen...

❤️ És ha azt vesszük alapul, akkor a NER az ilyen "ÁLLAMI-támogatású" 🤑 PÉNZSZERZÉSI lehetőséget nem nagyon szokta kihagyni...

2022. ápr. 5. 17:39
 5/8 anonim válasza:
Dehát ez ingyenes, le tudod INGYEN tölteni, tudsz likeolni embereket minden nap és INGYEN tudsz beszélgetni. Amúgy a Facebook társkeresőn ha jól tudom nincs fizetési lehetőség, ajánlom azt kedves #4
2022. ápr. 5. 18:43
 6/8 anonim válasza:
Egyébként #3 ugyan annyi értelme van (talán kevesebb) ha látod ki likeolt. A fő lényege jobbra aki tetszik, balra aki nem. Ennyi. Mire mész azzal ha látod ki likeolt de balra húztad mert nem szimpi? Ha meg jobbra akkor match. Elég egyszerű.
2022. ápr. 5. 18:47
 7/8 anonim válasza:
#3 egyébként meg a tinder úgy működik, hogy ha lájkol valaki, akkor az alkalmazásba belépéskor általában az első 5-ben benne van, és a homályos képről meg már ki lehet következtetni.
2022. ápr. 5. 21:01
 8/8 anonim válasza:
#4 van Origo Randi társkereső oldal _XD
2022. ápr. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!