Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder srácok akik a tindert...

Tinder srácok akik a tindert letöltöttétek, nektek is ad ki matchokat homályos képekkel, csalogatva a fizetős regisztrációra?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 00:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Furcsa,hogy régebben is tindereztem senki nem likeolt, de most mióta drága lett a dij többen likeoltak.
2022. ápr. 5. 00:46
 2/7 anonim válasza:

:D Ez nem csak a TINDER-nél van :D

- Hanem az összes többinél :D Pontosan ugyan ez volt egy másik fizetős oldalnál is...

- Likeoltak (és csak ennyi volt, nem írtak semmit sem:)

- Szóval...csak csalogatnak, hogy fizetős előfizető legyél.

- És kép nélküli profilomat like-olták :D (SZÓVAL KAMU !!!!!)

2022. ápr. 5. 03:19
 3/7 Gymnospermatophyta válasza:

Nem biztos, hogy kamu.


- A lányok többsége nem hiszem, hogy rád fog írni. Azt a fiútól/férfitől várják.

- Ha nincs előfizetésed és jobbra húznak, akkor azt te csak homályosan fogod látni, hogy ki volt az. Meg max úgy, ha a kártyáknál előre dobja (és következtetsz a homályos képekből, hogy vajon ő-e).


Maga az, hogy nem látod ki húzott jobbra valóban csalogatás a fizetéshez, de szerintem kamu szívezéseket nem csinálnak. Szerintem.

2022. ápr. 5. 06:34
 4/7 Noren1989 válasza:

Igen, megesik. A vicc,h kizàrólag nàlam öregebb,konyhàsnéni típusú nők làjkolnak.


Élőben meg a huszonéves egyetemistàk is,szóval nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.

2022. ápr. 5. 07:20
 5/7 anonim válasza:
Ha nincs premiumod mindig homalyos kepet ad ki.. nemertem mi a fura ebbe. Attol meg nem tud irni h likeol csak ha match van es egy csaj valszeg nemfog rad irni.. bar megesett mar olyan is.
2022. ápr. 5. 10:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az furcsa, hogy homályos képeket ad, hanem hogy egyáltalán like-olnak, mondom amikor még nem kelleett ennyit fizetni ilyen nem történt!
2022. ápr. 5. 12:51
 7/7 anonim válasza:
Tokmind1 mennyit kell fizetni mert ugyse fizetunk. Legalabbis en 😀 mar nem hasznalom de regen is csak porgettem egy kicsit ha ramjott aztan vagy lett match vagy nem.. badoorol joval tobb csaj jott ossze, de a szemelyesben hiszek
2022. ápr. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!