Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz ha 19 évesen még nem volt...

Gáz ha 19 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Lett volna már lehetőségem összejönni lánnyal, de nemakarok csak azért együtt lenni valakivel, mert szar egyedül.

Nem a lányok külsejével volt baj egyszer sem, egyáltalán nem is vagyok válogatós, csak egyszerűen nem éreztem azt, hogy összeillenénk.

Szerintetek ez normális, ha inkább kivárok, vagy ennyi idősen már gáz?



2022. febr. 25. 18:20
 1/8 anonim válasza:
Nem gáz, nekem 24 évesen volt az első kapcsolatom.
2022. febr. 25. 18:26
 2/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz! Amikor úgy érzed, hogy készen állsz a kapcsolatra akkor majd eljön az igazi. Ne érezd magad emiatt rosszul.
2022. febr. 25. 18:53
 3/8 anonim válasza:
Nem gáz, nyugi, próbálj ne kattogni ilyeneken. Ugyanígy nem gáz, ha nincs jogsid, vagy szűz vagy, vagy ha később 25-30 évesen még nem házasodsz meg, vagy nincs/nem akarsz gyereket. Mindenki más, magadnak döntsd el, hogy mit szeretnél és miért akarsz tenni. Társadalmi elvárások persze folyamatosan lesznek, de ezt le kell tudni kellően szarni. Nem mindenkinek való gyerek például, hiába ez az elvárás, inkább ne legyen, mintsem elvárás miatt legyen, amihez alapból nincsen semmi kedved.
2022. febr. 25. 18:56
 4/8 anonim válasza:
Nem gáz. Sőt, pont jó, mert ennél fiatalabban úgyse lesz tartós.
2022. febr. 25. 18:56
 5/8 anonim válasza:
Nyugi, én 21 vagyok és sosem voltam lánnyal. :) Szóval nem gáz sztem.
2022. febr. 25. 19:04
 6/8 anonim válasza:
Nem, nem gáz. Szintén 19 vagyok és nekem sem volt még senkim. Szerintem a környezetem még jobban várja a dolgot mint én, a "na és van fiú, aki tetszik?" és hasonló kérdésekből levonva😂 majd ha valakivel megtalálom a közös hangot, és helyesnek érzem a dolgot, kialakul valami. Ugyanez veled is. Nem kell semmit elkapkodni:)
2022. febr. 25. 20:14
 7/8 anonim válasza:
Senkit se érdekel, hogy volt-e kapcsolatod. Ha sose lesz az se fog érdekelni senkit :D max téged.
2022. febr. 25. 23:52
 8/8 anonim válasza:
Nemgáz
2022. febr. 26. 03:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!