Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokmindenről lemaradtam hogy...

Sokmindenről lemaradtam hogy 19 évesen még nem volt normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2 "kapcsolatom" volt eddig de mindkettőnek 1 hónap után végeszakadt szóval nem is nevezném őket semminek igazából. A probléma a kinézetemmel van, amivel tisztában is vagyok és hevesen próbálom is megoldani, csak hát ez idő.

Nagyon sokan ismernek, sok barátom van, járok bulikba is rendszeresen illetve egyetemre járok szóval a szociális életemmel nincsen probléma.

Most rakták fel a fogszabályzót mert nagyon hülyén állnak de ez lesz vagy 2-3 év mire lekerül és ha csak akkor leszek olyan állapotban hogy tetszek valakinek akkor 21-22 évesen szüzen mit fognak mondani a nők?


2021. febr. 2. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Nem maradsz le semmiről. Nekem 22 évesen volt az első.
2021. febr. 2. 20:25
 2/7 anonim válasza:
22 éves szűzként írom, hogy nem maradtál le semmiről. Ne siettesd el a dolgokat. Ráérsz még. :)
2021. febr. 2. 20:29
 3/7 anonim válasza:

Erősítsd az önbizalmad. Ne akadaloyzon a fogszabalyzo, a jó érdek miatt lesz fent és amúgy se a fogszabalyzo fog dönteni hogy össze tudsz e jönni valakivel vagy sem.


Legyél kedves, rendes aki tetszik, légy jó fej,a barátja barátilag aztán hátha több is lesz. Beszélgess minél többet vele vagy akár több lánnyal. De ha 1 el komolyabbra fordulna akkor már inkább csak vele ;)


Meg még több önbizalom, jó vagy úgy ahogy vagy. Így láthatatlanba is.... Legyél tiszta, ápolt, jó illatú.. Szerezz be jó illatú parfümöt, amitől elolvadnak a csajok. Az illat is számít :D


Meg ha annyira zavar hogy szűz vagy akkor akár kalandozhatsz is... Randi oldalak, jelolgess lányokat, és beszéljétek meg egy estét. Gyakorolsz addig :D

2021. febr. 2. 20:30
 4/7 anonim válasza:
22 éves vagyok, igaz volt kapcsolatom 1,5 évig. És így mondom, hogy nyugodj meg, az ég világon nem maradtál le semmiről.
2021. febr. 2. 20:58
 5/7 anonim válasza:
Nem nagyon öcskös
2021. febr. 2. 21:05
 6/7 anonim válasza:
helyes vagy?
2021. febr. 3. 05:26
 7/7 anonim válasza:
Még nekem sem volt normális, de nem is szeretnék még. Kiélvezem hogy fiatal vagyok és csak alkalmi keresek. Azt hogy szűz vagy tapasztalat alapján ne mond el, mert akkor az is maradsz. Szintén 19/F
2021. febr. 3. 12:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!