Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki szeretne komoly kapcsolatot...

Ki szeretne komoly kapcsolatot? (homoszexuális kat.)

Figyelt kérdés

Egy 18 éves meleg srác vagyok Pest megyéből

Már ötödik éve próbálok ismerkedni, de sikertelenül


A kérdésem az lenne, hogy kinek lenne kedve egy turisztikát tanuló sráccal ismerkedni?


Max 25 éves korig szeretnék


Rólam még azt érdemes tudni, hogy 177cm magas és 61 kiló helyesnek mondott fiú



2022. febr. 6. 15:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem keresek alkalmit
2022. febr. 12. 17:36
 12/17 anonim válasza:
Komoly kapcsolat a meleg világban nem létezik.
2022. febr. 17. 19:26
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Lehet szerinted nincs, de rengeteg ellen példa van;)

2022. febr. 17. 19:31
 14/17 anonim válasza:

Melegként írom, hogy én is azt hittem létezik.Háromszor is hittem, bíztam.

És érdekes,hogy minden alkalommal óriásit koppantam.Pedig "csak" szeretni akartam és ezt vártam.Nem nagy dolgokat.


Erősen szkeptikus vagyok már, mert magam körül is azt látom,hogy ide oda ugrálás megy mindenhol...Lelki sokkból elég volt, inkább akkor a magány.

2022. febr. 18. 12:40
 15/17 anonim válasza:

A túlzott akarás ezt eredményezni.

Mielőtt megszeretsz egy ételt, meg kell kóstólni, ízlelni, rágcsálni, kipróbálni, nem puffadsz-e fel tőle, nem megy-e majd a hasad tőle. Hogy lehet beleszeretni egy ételbe a recepje alapján?

Ugyazez a párkeresés is. Sokat kell próbálni és egyszer csak összejön. Ha meg sem próbálod, sosem lesz senkid, megkeseredett ember leszel.

2022. febr. 18. 21:51
 16/17 anonim válasza:
Imádni való, amikor itt veszekszenek egymással az emberek ráadásul a semmiröl.... :-) :-) :-)
2022. febr. 18. 21:56
 17/17 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz nyugodtan én is keresem az igazit és lehet ,hogy te lennél az én pedig te neked írj 🥰🥰❤️❤️
2022. nov. 27. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!