Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Az ilyen 20 on éves lányok akik inkább a kiszámíthatatlan fiúk társaságát keresik, nekik nem rossz hogy bizonytalan a kapcsolatuk? Meg az ilyen lányok nem gondolnak arra hogy gyereket nem a legjobb ilyentől vállalni? Vagy lehet nem is akarnak gyereket az ilyen típusú lányok?
2021. okt. 30. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen azért még nem gyereket szeretne az ember
2021. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

A komoly kapcsolat nem egyenlő az azonnali családalapítással.

Egyébként: de, a legtöbben komoly kapcsolatot szeretnének.

2021. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
18 körül a legtöbb bekattan, hogy ő még "élni szeretne", felrúgja a komoly kapcsolatát is és izél össze-vissza pár évig, aztán 30 körül lenyugszik
2021. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Sosem voltam együtt kiszámíthatatlan emberrel, mindig kapcsolataim voltak még sem akarok gyereket. Nem ez minden nőnek az életcélja.
2021. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Lássuk:

-van, aki nem akar komolyat. Senkinek sem tartozik magyarázattal.

-van, aki komolyat akar, de ez nem ilyen egyszerű, hogy elhatározom, és az ölembe hullik.

-te honnan tudod, hogy az adott fiú kiszámíthatatlan? Attól, hogy más mint te, nyitott, beszédes, stb még lehet jó ember.

-miért kéne húszonévesen gyerekbe gondolkozni? Miért lenne ez egy fiatal nő első gondolata?

Én is húszon éves vagyok, tartós kapcsolatban. Szórakoztunk együtt is, külön is, de nagyon jól megvagyunk, tanulunk, dolgozunk. Gyerek fel se merült, sőt, valószínűleg nem lesz. Wow, nem vagyunk egyformák.

2021. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Jelenlegi szexpartnerem kiábrándult a férfiakból, azért. Volt egy hosszú toxikus kapcsolata, részben megértem

21F

2021. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, számodra ez miért probléma. Valaki nem szeretne komoly kapcsolatot, aminek számtalan oka lehet: nem szeretne elköteleződni, nem tervez hosszútávra, még nem tette túl magát a legutóbbi komoly kapcsolatán vagy gyakorlatilag bármi.


Sok huszonévesnek (pláne a huszonöt alattiaknak) a gyerek kérdés egyáltalán nem aktuális, minek foglalkozzanak vele akkor? Másrészt sokan gyereket se szeretnének, akkor pedig pláne érdektelen tényező számukra.

26/N

2021. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy neked, hogy mások hogy élik az életüket? Azt meg pláne nem értem miért kéne 20 évesen a gyerekszülésre gondolni..

Te ismerkedj olyannal, aki neked megfelel, a többiek meg legyenek olyan pasival, aki nekik jó.

2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom a kérdésedet, hogy választ kapj. Attól hogy "rendes megbízható srác vagyok" még édeskevés a szimpátia, vonzalom, vágy kialakulásához. Csak ezért egy csaj sem fog választani ha nem mozdítasz meg benne semmit. Ne azt várd már hogy a nők csak ezért lerohanjanak, ébressz bennük tüzet ahogy mások csinálják. Ehhez persze ki kell mozdulni a 4 fal közül.
2021. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom mindig, hogy csak komoly kapcsolatra utaznak...

F34

2021. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!