Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 év körüli lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év körüli lányok között miért van kevés olyan aki komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok, velem van a gond hogy komolyat akarok, vagy a lányokkal hogy el vannak ribisedve?
2021. nov. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

El vannak ribisedve xd. Jaj szegény sokat csalódtál? :DDD

Én pl egy olyan huszonéves lányt se tudok aki él lenne ribisedve, pedig vagyunk egy páran akár az egyetemen akár a baráti körömben. Ne kezdd már másra a saját szerencsétlenséged. :)

2021. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Valószìnűleg látják rajtad hogy ha beadja a derekát neked akkor az életben nem fog tőled megszabadulni.

Ez az utolsó időszak amikor nyugodtan tudnak szórakotni anélkül hogy meg kelljen felelni a társadalmo elvárásoknak és gyereket szüljenek.

2021. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert kevés az olyan férfi, akivel lehet és érdemes komolyan tervezni. Valószínűleg te sem vagy az.
2021. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen még élik az életet, nem akarnak hosszú távra elköteleződni.
2021. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jahm. Inkabb a tarsadalmi elvarasoknak valo kenyszeres megfelelest kene a helyen kezelni - ill az elvarasokat...
2021. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!