Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Nők, ti, hogy reagálnát...

Lányok/Nők, ti, hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy egy Fiú/Férfi azért olvas egy adott könyvet, hogy nektek imponáljon?

Figyelt kérdés

Amitől eddig soha nem olvasott, de miattatok elkezdte olvasni, hogy tudjon róla beszélni az adott emberrel.

Azt gondolnátok, hogy inkább hagyja, mert magára erőlteti?

Vagy inkább örülnétek neki, hogy ilyen figyelmes? Hogy ennyire akar titeket az adott ember.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 5. 07:37
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Kiolvasni egy könyvet azért nem olyan bazi mély dolog, gyerekek😅 (ez NEM kérdezőnek megy, hanem olyan válaszolóknak akik szerint ez határeset zaklatás)


Fogalmam sincs hogy ti hogy éltek, és hogy kezelitek a kapcsolataitokat, de kajak nem volt még olyan, hogy pl megnéztetek egy filmet, csak mert tudtátok, hogy jó beszédtéma lesz valakivel? Vagy nem mentetek még el pl egy baráttal egy cukrászdába, és rendeltétek azt, amit ő, mert megtudtátok, hogy az a kedvence?

Néha jó dolog, ha saját magunk alakítunk ki a másikkal egy közös pontot. Nincs ebben semmi, én is csináltam már ilyet másoknak, meg mások is csináltak nekem.

Sőt, ha már itt tartunk, inkább azt tartom furának, ha valaki soha semmit nem tett csak azért, hogy közelebb kerüljön valaki máshoz😅


Egészséges ember nem hiszi hogy egy vacak könyv kiolvasasa azt jelenti, hogy az illető legközelebb az ablaka alatt fog maszturbálni, vagy nyomkovetot tesz az autójára.

2022. febr. 8. 03:46
 22/23 anonim válasza:

21-es nem arról írtam, hanem arra reagáltam, amit 2-es írt, hogy elemezgették a másik kedvenc könyveit, és mindezt a másik miatt olvasta csak, mégis indoklás nélkül olyan szót használ rá, amit meg sem magyaráz, ergo valószínűleg nem jött össze neki, mert írta is, és azért szitkozódik, ilyenre senkinek nincs szüksége.


A cukrászda példád meg szimpla kíváncsiságból is rendelheti ugyanazt mert kíváncsi az ízlésére a másiknak, az sem ugyanaz.


Nem a közös pont kialakításáról írtam, hanem arról a jelenségről aminél a másik ha nem jön neki össze besértődik és utána ok nélkül szidja.


Ha elolvassa miattam vagy rendel ugyanolyan süteményt miattam, akkor azt tegye úgy, hogy saját felelősségre, mert nem én kértem, és számítson rá, hogy vagy-vagy, magyarán vagy összejön vagy nem.


Úgy no problem. De én soha senkit nem kértem, kérek sem nem a jövőben se kérem, hogy csak miattam, elolvasson egy könyvet. Ha magától teszi ok, ha élvezi ok, ha kényszernek érzi nem ok.


Mint írtam én csak a 2-es példája miatt írtam amit írtam, egyéb más helyzetben nem probléma, ha az a másikat is építi és gazdagítja. Magyarán bárhogy is alakul, akkor ő úgy gondolkodik, mint amit írt privátba a kérdező, hogy az ember mindig tanul valami új dolgot. Ez így ok. De írtam, hogy ha kevésbé érdekli akkor nem olyan tartalmas számára az amit olvas, és nem biztos, hogy megérti, hogy annak a másiknak miért fontos amit olvas. Szóval nem biztos,hogy ez közös pont kialakítását segíti elő, de az sem kizárt,hogy mégis.

2022. febr. 8. 09:16
 23/23 anonim válasza:
Szóval engem ezért zavar leginkább. 22-es vagyok.
2022. febr. 8. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!