Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Nők, ti, hogy reagálnát...

Lányok/Nők, ti, hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy egy Fiú/Férfi azért olvas egy adott könyvet, hogy nektek imponáljon?

Figyelt kérdés

Amitől eddig soha nem olvasott, de miattatok elkezdte olvasni, hogy tudjon róla beszélni az adott emberrel.

Azt gondolnátok, hogy inkább hagyja, mert magára erőlteti?

Vagy inkább örülnétek neki, hogy ilyen figyelmes? Hogy ennyire akar titeket az adott ember.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 5. 07:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Amit ő*
2022. febr. 5. 07:38
 2/23 anonim válasza:

Én férfi vagyok, de válaszolok:

Itt volt egy nőnek látszó véglény, akivel beszélgettem sokáig, együtt olvastunk könyvet, majd kielemeztük. Ezen a véglény hatására kezdtem el olvasni akkoriban ismét.

Nem lett belőle semmi sem...

2022. febr. 5. 07:55
 3/23 anonim válasza:

Nekem imponálna, mert az jönne le belőle számomra, hogy tényleg érdeklem és komolyan gondolja az ismerkedést.

40N

2022. febr. 5. 08:35
 4/23 anonim válasza:
Különösebben nem hatna meg. Volt ilyenhez szerencsém, naaagyon érdeklődő volt. Tetszett a dolog. Ez volt a megjátszási időszak. Miután összejöttünk, azt se tudta hogy milyen zenét szeretek vagy mi a kedvenc színem..nemhogy a kedvenc könyvem miről szól. Fullon "elfelejtett" mindent rólam.
2022. febr. 5. 10:11
 5/23 anonim válasza:

Nem mindegy, hogy előtte csak a kötelezőket olvasta el vagy eddig is olvasott csak más témában.

Az első esetben gáz és ott is hagynám. A másik esetben örülnék neki, de nem valószínű h én ezt fordítva is megtenném érte. Hacsak nem egyezik nagyon az ízlésünk könyvek terén (pszichológia és pszichothriller).

2022. febr. 5. 10:44
 6/23 anonim válasza:
Tetszene. Azt érezném, hogy érdeklem.
2022. febr. 5. 11:02
 7/23 anonim válasza:
Ha úgy tesz, mintha csak "véletlen" ő is épp ezt olvasná, megjátszva hogy van bennünk valami közös és sorsszerű, az szörnyen manipulatív szerintem. Ha viszont felvállalja hogy miattam kezdte el olvasni, az imponáló, mert érezteti, hogy érdeklődik irántam, és kíváncsi arra amit szeretek. Ez tök oké szerinten, hiszen fordított esetben én is nyitott vagyok a kiszemeltem hobbijaira.
2022. febr. 5. 11:19
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Tényleg azért tenném mert érdekel az adott ember. Meg valamilyen téren érdekel is az a téma. De ha Ő nem lenne. lehet, hogy nem kezdtem volna bele.

2022. febr. 5. 12:46
 9/23 anonim válasza:

Nekem is szimpatikus ötlet.

Remélhetőleg nem ez a legtöbb,amit megtenne értem,ha komolyan gondolja.

2022. febr. 5. 13:00
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem. Ez csak másodlagos. :)

Én bármit megtennék érte. Soha nem szerettem senkit annyira mint Őt..

2022. febr. 5. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!