Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Nők, ti, hogy reagálnát...

Lányok/Nők, ti, hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy egy Fiú/Férfi azért olvas egy adott könyvet, hogy nektek imponáljon?

Figyelt kérdés

Amitől eddig soha nem olvasott, de miattatok elkezdte olvasni, hogy tudjon róla beszélni az adott emberrel.

Azt gondolnátok, hogy inkább hagyja, mert magára erőlteti?

Vagy inkább örülnétek neki, hogy ilyen figyelmes? Hogy ennyire akar titeket az adott ember.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 5. 07:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Megkérdezhetem a könyv címét?
2022. febr. 5. 13:10
 12/23 A kérdező kommentje:

Egy Nővér mindennapjai.

(Nővérről/ápolóról van szó)

2022. febr. 5. 16:26
 13/23 anonim válasza:
Engem abszolút boldoggá tenne.
2022. febr. 6. 05:58
 14/23 anonim válasza:
Nem olvasnék azért, hogy imponáljak egy nőnek, viszont kértem már, hogy ajánljon/adjon kölcsön könyvet. Az, hogy mit ajánl, biztosan elmond róla valamit, és a könyvet olvasva kicsit megismerheted.
2022. febr. 6. 16:39
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Az is egy jó lehetőség :)

2022. febr. 6. 22:55
 16/23 anonim válasza:

Engem zavarna. Ez éppen olyan kérdés mintha egy eladótól csak azert akar termeket venni valaki, hogy imponaljon neki, es nem azert mert erdekli a termeke. Az ilyen jellegu erdeklodes pl. tudomany teruleten eszreveheto lenne par perc utan is, mert nem ertene hozza. Az mas kerdes ha nem ert hozza, de nagyon erdekli, de azt az illeto nem titkolja. De ez, ez necc. Plane az a verzio mikor azert vesz tole valamit mert imponalni akar neki, utana meg morog ra, hogy kidobott penz volt. De valojaban ot magat nem erdekelte a dolog csak az elado szemelye. De kozbe nem nezi hogy az a masik mennyit dolgozott annak a dolognak a megalkotasaval, vagy mennyit dolgozott annak a boltnak a felepitesevel. Es az a termek max igy bekerul a fiok melyebe, vagy lepasszolja olyannak aki szinten nem tud mit kezdeni vele, mikozben meg valaki mar hetek ota gyujtott arra a termekre. Vagy epp lassabb volt a vetelkor de ez volt minden vágya.

Vagy egy irónő, akinek a konyveit csak azert veszed hogy imponalj neki es nem azert mert erdekel amit csinal. Ami nem mellesleg ő maga. Ha te egy kolyvmoly emberrel teszed ezt ugyanugy lebukos dolog, mert egy konyvmoly akkor is konyvmoly lesz ha parkapcsolatba kerulsz vele. Es az neked lesz kellemetlen ha teged kevesbe erdekel mert elobb utobb unalmas lesz neked. Jo tanacs soha, de soha ne kezdj azert olvasni hogy imponalj, vagy ne azert vegyel valamit hogy imponalj, mert atfordulhat versengesbe is. Itt is olvastam ilyen kerdest. Egy csavo emlekeim szerint weblapokat akart epiteni vagy legalabbis kreativkodni akart, hogy imponaljon a csajnak hogy megmutassa hogy o is tud kreativ lenni. Az egesz szovege versengos volt mikozben a lany mit sem tudott rola, magyaran nem is ismerte. Ezeken mindig kamillazok. Ha mar igy kezdi akkor parkapcsolatban sejtheto milyen lenne.



Tedd azert mert erdekel, ha nem erdekel ne tedd! Mert egyreszt azzal hazudsz onmagadrol a masiknak, aki lehet nem figyelt volna fel rad amugy. De mivel fals cselekedet, ezért magyaran sec-perc alatt tudta volna, hogy kamuzol. Es ha te bizonygatnad, hogy de de, akkor meg jogosan fogja azt gondolni hogy ez a csavo hulyenek nez es tudja, hogy en tudom hogy hulyenek nez, es ennek ellenere folytatja tovabb es akkor mar zaklatonak fog elkonyvelni. Ez szanalmassa teszi az illetot a masik elott es jogosan. Sot lehet akkor sem figyelne fel rad, mert tudna, hogy csak alca az egesz es grey rock-olna. Vagy anelkul is felfigyelt volna rad. Ne hazudj! Mert ezzel leginkabb magadnak hazudsz!

2022. febr. 7. 05:14
 17/23 A kérdező kommentje:

Utolsó

Privátba írtam.

2022. febr. 7. 07:07
 18/23 anonim válasza:

Olvastam a privat keresest. Ha érdekel a topic akkor nem probléma, valahol cuki is, de még ez is fordulhat át egy olyan utálatba, amit 2-es írt. Mivel nem fejtette ki csak szitkozodott ezert igy arra kovetkeztet az ember, hogy nem jott neki ossze, es ezert utalni kezdte ugy, hogy szitokszot is hasznal.


Ha tudatositod magadban, hogy vagy-vagy, de utana is értékes embernek fogod tartani a masikat. És nem egy megszerezheto targynak, akkor azt mondom hogy ok, de engem akkor is zavarna az ilyen, mert ha csak miatta olvasod, lehet olyanon atsiklasz olvasas kozben, amin meg nem ha igazan erdekelne. Az oszinteseg hidd el aranyat ér. Aki azt irta, hogy nem tenne ilyet es inkabb kérné, hogy ajanljon neki konyvet az őszinte es természetes.

2022. febr. 7. 08:21
 19/23 anonim válasza:

2-es miért hívod véglénynek? Csak azért, mert nem lett belőle semmi? Akkor te is véglény vagy.

Nekem tetszene, ha miattam elkezdene olvasni, adnám is neki a jobbnál jobb könyveket. - De ha olyan nagy a különbség köztünk, hogy csak miattam olvas, azt megette a fene. Abból tartós kapcsolat nem lesz.

2022. febr. 7. 13:43
 20/23 anonim válasza:

19-es én is ezt írtam hogy ha érdekli az ami engem is akkor úgy cuki de mas helyzetbe engem zavarna mert nyilvan nem varom el hogy miattam olyanra kenyszeritse magat ami tole tavol van. Butasag lenne, legyen onmaga ugy az őszinte és jó. Attol még tud mashogy is cukin imponalo lenni nem csak így. Az ilyennek megvan a veszelye hogy olyanba forduljon mint 2-es ezért írtam amit írtam.

18-as vagyok. De a privatja alapjan nala nem igy lenne. De ugye ezt nem tudja az a masik es igy jogosan rettegne ettol.

2022. febr. 7. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!