Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kifejezetten csúnya lányokkal...

Kifejezetten csúnya lányokkal ismerkednék! Érdekel?

Figyelt kérdés
21 éves, helyesnek mondott, egyetemista férfi vagyok. A plázacicákból már elegem van. Másra vágyok.

2022. febr. 5. 01:20
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem meg a szép nem pláza cicák :D
2022. febr. 5. 18:35
 12/18 anonim válasza:
Nekem nem kellenek a plazacicak, megelegszem azzal is, ha a plázatulajdonosok irnak.
2022. febr. 6. 03:13
 13/18 anonim válasza:

Szerencsésebb megfogalmazás lett volna, ha "magát csúnyának tartó...


Nők 99,9%-a

2022. febr. 6. 05:15
 14/18 anonim válasza:
Nekem is írhatnak randák max bekészítek 1-2 zacskót.
2022. febr. 6. 09:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Azért akarok csúnya nőkkel ismerkedni, mert ők sokkal jobbak, odaadóbbak és érzelmesebbek. Plusz kedvesebbek is, mint a plasztikcsodák.
2022. febr. 6. 13:08
 16/18 anonim válasza:
Hát azért elég széles a skála a csúnya és a pláza-plasztik között.
2022. febr. 6. 13:11
 17/18 anonim válasza:
és ha találsz egy csúnya nőt, akkor mit fogsz mondani neki, hogy kedveskedj neki. jaj te olyan csúnya vagy. ami nálad ugye pozitív.
2022. febr. 6. 13:43
 18/18 anonim válasza:
Persze, csak ez a két véglet van nők terén, mi? XD Eléggé beskatulyaztad a nőket ebbe két kategóriába.. Pedig olyan sokféle karakter van közöttük.. A Plazacicak mellett vannak értelmes, nagyon szép lányok, ezek között vannak zarkozottak, vannak nyitottabbak. Vannak kevésbé jó adottságú, de higiénés és intelligens lányok. A Plazacicak a teljes állomány 10%at fedhetik le, míg a másik véglet, ami már a saját hibájából is csúnya, az is kB 10% lehet.. A köztes fennmarado 80% egy elég tág spektrum szerintem. Amúgy kérdező arra gondolt, hogy ismerkedésnél fontos a külső, és a szép lányok vannak előnyben, több partnerük van, gyakrabban váltanak, és azt gondolja nem is odaadoak, meg nem is érdemes ezt a maxim kategóriát megkornyekezni. Ebből kifolyólag vannak kevésbé szépek, akiknek kevesebb kapcsolatuk volt, és jobban megbecsulik, törődnek a csávóval. Nem, kérdező? Amúgy, akit te csúnyának tartasz, ahhoz szexuálisan nem fogsz úgy vonzodni, ami a párkapcsolatok alapja. Ebből nem jönnél ki jól. Én általában szeretem azokat a közép mezőny szépségű lányokat, akiket a többség nem, de én vonzónak tartom..es nem csúnyának, ilyet ne mondj egynek se, mert pofonvágnak. XD jó, hogy nem a rusnya kifejezést használod, annak még a hanghatása is jobb. XD
2022. febr. 7. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!