Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sok olyan férfi van aki?

Sok olyan férfi van aki?

Figyelt kérdés

Mindent de tényleg szó szerint mindent elkövet hogy társra leljen és mégsem sikerül?

Sokan semmit nem tesznek hogy legyen valakijük és pont ezért nincs senkijük, de mi van azokkal akik mindent megtesznek és mégsincs eredmény?



2021. dec. 12. 18:50
 1/7 anonim válasza:
Pont az a baj, hogy annyira görcsösen akarják. Nyilván bezárkózni se szabad, de majd jön a lehetőség, nem kell görcsösen keresni. Nekem is így lett, sose kerestem, csak jött, 7 éve együtt vagyunk.
2021. dec. 12. 18:55
 2/7 anonim válasza:
Én semmit, de tényleg az égadta világon semmit nem teszek azért hogy társra leljek. A felém nyitni próbáló nőket leépítem, esélyt sem adok a dolognak. Igen, jobban belegondolva ez is közrejátszhat abban hogy egyedül vagyok.
2021. dec. 12. 19:12
 3/7 anonim válasza:
Lányok írjatok! Á úgyse írtok, hát én megpróbáltam..
2021. dec. 12. 19:36
 4/7 anonim válasza:

A mindent talán túlzás, de én rengeteget dolgozok magamon. Lefogytam, komoly fitness célokat tűztem ki amiken továbbra is tudok aktívan dolgozni (a fogyás csak az első ilyen mérföldkövem volt). Igyekszek adni a stílusomra, rendezett életem van, szakmámban is tűztem ki nagyobb célokat (bár ezek most háttérbe szorultak). Szóval alapvetően egy cél orientált, ambíciózus, férfi vagyok.


Amit még tehetnék az nyilván az, hogy többet kéne el járnom itthonról, de introvertáltként elvagyok a saját kis "kuckómban", szóval ez nem jön sajnos magától. Kéne találnom egy hasonló érdeklődési körű baráti társaságot, mert akiket még évekkel ezelőtt szedtem össze interneten velük elég ritkán találkozok.


Elég hülyén érzem magamat, mert itt vagyok 25 évesen és még nem volt komoly kapcsolatom, csak egy pár egyéjszakás kaland.

2021. dec. 12. 19:43
 5/7 anonim válasza:

Kedves itt rinyáló fiúcskák!


Miből gondoljátok hogy egy magára egy picit adó lány ezen a fórumon "rátok fog írni"? Nem is azért, mert nem tenné meg az első lépés, ha valahol az utatok keresztezné egymást, hanem azért, mert a gyakori tele van 1 bites agyú idiótákkal, akikből már elegük van. Ha a hozzászólásom töredékét (terjedelemben) írnátok egy lánynak, már lehet hogy 10X-es eséllyel ismerkednétek.

2021. dec. 12. 22:15
 6/7 anonim válasza:
#5: Ki rinyal itt? Egy valakit latok itt aki ironizalt meg egy gyokeret, talald ki hogy melyik melyik.
2021. dec. 12. 22:20
 7/7 anonim válasza:

Kérdés az, hogy mit értünk a "mindent elkövet" alatt.

Ha azt, hogy minden lehetőséget megragadnak az ismerkedésre, akkor sok ilyen férfi (és nő) van. Tindereznek, fórumokra járnak, ismerősökkel találkoznak és hasonlók. De, ha valami nem jó rajtuk, pl. a külső, akkor megszívták.

Olyan viszont kevés van, aki tényleg mindent megtenne. Pl. a többség nem áll neki kigyúrni magát, nem képzi szét magát, hogy milliomos legyen és nem változtat erősen a viselkedésén.


#5: Amúgy te most miről beszélsz?

Amiről írtál, az a kategória itt egyáltalán nem volt. Senki sem várta el, hogy itt rá írjon valaki, szóval eleve a hozzászólásod itt most nagyon mellé ment.

Másrészt, ilyen hiszti után felesleges másokat minősítened, mert elég hiteltelen a dolog.

Az meg, hogy mások a töredékét írnák ismerkedési szándékkal... Hát, kétlem, hogy bejönne, ha valaki 1 sorban szidná a másikat, mint ahogy te 4 sorban tetted... :D

2021. dec. 13. 02:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!