Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Enyhén mazochista férfi...

Enyhén mazochista férfi ismerkedne?

Figyelt kérdés
Küldj képet privátba, ha szimpatikus vagy akkor komolyabban is beszélhetünk a dologról.
2021. dec. 4. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez kicsit félreérthető volt.

Férfi vagyok, tehát nem férfit keresek :)

2021. dec. 4. 15:56
 2/5 anonim válasza:
Senki nem fog képet küldeni csak úgy. Nagyon öncélú ez így.
2021. dec. 4. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerinted az én célom csak egy kép és ennyi? Azzal sokra nem mennék önmagában, de arra bőven elég hogy meghozzak egy fontos döntést.

Szóval ha van olyan nő akinek vannak enyhe szadista hajlamai arra lehet nyitott leszek, amennyiben szimpatikusnak ítélem meg fénykép alapján. Mivel nem társkeresésről van szó, ezért az én külsőm itt lényegtelen tényező.

2021. dec. 4. 19:51
 4/5 anonim válasza:

3# Önző hozzáállás. 😅


Tuti sugárban kapod majd a fotókat, a nők pedig a körmüket rágva várnak a döntésedre. :D

2021. dec. 5. 05:59
 5/5 anonim válasza:
És, ismerkedne? Vagy nem? Jót tenne neked ha egy pszichológus(nő)vel ismerkednél. (Két legyet egy csapásra.) :)
2022. jan. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!